18.07.2019
Kamila
- - zajtra - -
Dušana
A som si istý, že ani smrť, ani život, ani anjeli, ani kniežatstvá, ani prítomnosť, ani budúcnosť, ani mocnosti, ani výška, ani hĺbka, ani nijaké iné stvorenie nás nebude môcť odlúčiť od Božej lásky, ktorá je v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Domkárska krížová cesta


Mali ste už niekedy na topánkach blato? Tak to pri našej krížovej ceste nechýbalo. Aj naše malé domkárky pocítili na vlastnej koži ťažobu blata na svojich detských nožičkách. Po prebrodení cez polia naša krížová cesta začala plniť svoju úlohu. Veď obdobie pôstu je časom, kedy sa zriekame niektorých našich zlozvykov a pokúšame sa robiť viac dobrých skutkov.

Niekedy nemáme čas na dôležité veci, pretože sme zaneprázdnení sami sebou. Na tejto krížovej ceste sme sa stretli aspoň dvanásti, ktorí si našli čas vybrať sa na prechádzku a popri tom si aj spomenúť na Pána Ježiša, ktorý je vždy pri nás. Veď aj to slniečko, ktoré sa na nás usmievalo, nám zoslal On.

Každý z nás sa zapojil aspoň troškou pri čítaním myšlienok ku každému zastaveniu. Popri čítaní sme si uvedomili svoje každodenné prešľapy, ktoré berieme už za nepodstatné. No nesmieme zabudnúť, že všetky naše hriechy ochotne nesie na svojom kríži Ježiš.

Preto skúste, ak ste to ešte neurobili, dať si určitý záväzok pokúsiť sa napraviť niektoré svoje chyby. Istotne tým zmenšíme zaťaž na Ježišovom kríži.

Možno teraz Vás napadlo, prečo ste sa neprišli aj Vy.

typ akcie : pobožnosť
autor článku: Zuzana M.
dátum akcie: 20.02.2008
prečítané: 1400x
K o m e n t á r e :

super článok zuzka,ak bude tato akcia aj nabuduce tak určite prídem. =)

autor :
dátum : 14.05.2008
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)