04.06.2020
Lenka
- - zajtra - -
Laura
Ma┼ą ─Źas pre druh├ęho je ako polo┼żi┼ą za neho k├║sok zo ┼żivota.
..... P. Rosso .....
zvoÁte tÚmu:


FB strßnka
Hra ┌SVIT
Domka.sk
Liskovß.sk
Salezißni


Zber známok


V okt├│bri sa na┼íe my┼ílienky kr├║tia viac okolo mis├ş├ş. Aspo┼ł by sa mali.... Spome┼łte si aj na mision├íra, indick├ę sestri─Źky u n├ís 19. okt├│bra. Misie potrebuj├║ st├íle pomoc.

Niektor├ş nelenili a mo┼żno sa bude niekde v Afrike zeleni┼ą. Do n├í┼ího okt├│brov├ęho zberu sa zapojilo nieko─żko anonymn├Żch dobr├Żch ─żud├ş, ktor├ş dali zn├ímky do krab├şc v predsie┼łach kostola. Okrem toho bola vyhl├ísen├í aj s├║┼ąa┼ż o najakt├şvnej┼íieho zberate─ża. Kto z det├ş mal z├íujem, mohol odovzda┼ą zn├ímky na prer├ítanie a zazna─Źenie svojmu anim├ítorovi alebo mne.

Bolo to celkom jednoduch├ę – sta─Źilo len vystrihova┼ą po┼ítov├ę zn├ímky z ob├ílok a z poh─żadn├şc. Ak je zn├ímka neporu┼íen├í, m├┤┼że sa po spracovan├ş spe┼ła┼żi┼ą.

Do s├║┼ąa┼że sa zaanga┼żovalo len (ne)p├ír s├║┼ąa┼żiacich. Medzi nimi zahviezdil Mat├║┼í D. Za usilovnos┼ą vo vystrihovan├ş bol ocenen├Ż aj Bra┼ło K., teda jeho ratolesti a Jakub zo stretka pre 3. a 4. ro─Źn├şk. V┼íetk├Żm, ktor├ş prispeli svojou ─Źiastkou, patr├ş ve─żk├í v─Ćaka.

Na misie je mo┼żn├ę darova┼ą okrem pe┼łaz├ş e┼íte aj okuliare, lieky, hra─Źky..., alebo urobi┼ą predajn├Ż jarmok – pred├íva┼ą v├Żrobky a v├Ż┼ąa┼żok posla┼ą na misie. Ak si pam├Ąt├íte, kupovali sme si medovn├şkov├ę srdie─Źka, z ktor├Żch i┼íiel v├Ż┼ąa┼żok pre hladuj├║cich na Haiti. Na┼íe vyzbieran├ę zn├ímky p├┤jdu do r├║k mision├írom pallot├şnom, ktor├ş maj├║ svojich spolubratov v misijn├Żch ├║zemiach.

typ akcie : in├ę
autor Ŕlßnku: Ivana B.
dßtum akcie: 31.10.2008
preŔÝtanÚ: 1700x
pridaj komentßr
spń╗

© 2001-2018 Domka - Zdrużenie salezißnskej mlßdeże, stredisko Liskovß
e-mail : liskova@domka.sk

Liskovß 35, okres Rużomberok, psŔ 034 81, (1024 x 768)