21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
(Ježiš) zomrel za všetkých, aby aj tí, čo žijú, už nežili pre seba, ale pre toho, ktorý za nich zomrel a vstal z mŕtvych.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Dobrá novina


Neuveriteľné, ale tento rok sme sa zapojili už šestnásty rok do koledovania. Trošku povinností, a to príprava programu koledovania, rekvizít, nácvik piesní, sme odštartovali v prvú adventnú nedeľu. Prvé stretnutie bolo obohatené aj krátkym videom. Autentické zábery ľudí, žijúcich v biede, striedala hudba, ktorá dvíhala nožičky aj tým najmenším. Ostatné stretnutia a skúšky programu prebiehali už v rozdelených skupinkách spolu s animátormi.

V deň „na ostro“ sme sa stretli v klubovni, kde prebiehali posledné prípravy. Bolo krásne sledovať ako ladia králi svoje koruny, pastieri kožúšky a anjeli svoje krídla. V čas, kedy nás pán farár požehnával, bol každý koledník kúzelný. Po požehnaní sa už každá skupinka pobrala spievajúc do domovov, kde ich vítali otvorené srdcia.

Samotní koledníci si odniesli v srdciach opäť zážitky, na ktoré vždy radi spomínajú. V mene všetkých vyslovujem úprimné a obrovské ĎAKUJEM. Vďaka Vám pomôžeme tam, kde pitná voda a chlieb nie sú samozrejmosťou.

Tento rok sa v rámci zbierky vyzbierala suma 1725€, čo je rekordná suma. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli.

typ akcie : koledovanie
autor článku: Zuzana N.
dátum akcie: 26.12.2011
prečítané: 1140x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)