05.04.2020
Miroslava
- - zajtra - -
Irena
Niet väčšej škody nad stratený čas.
..... Michelangelo .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Akcia Animátor

Tento rok bol pre mladých animátorov špeciálny. Konalo sa totiž stretnutie všetkých animátorov z celého Slovenska pod názvom Akcia Animátor Banská Bystrica (AABB). Výnimočným ho robilo to, že sa konalo po dlhých 10 rokoch. Ako už vyplýva z názvu, konalo sa v Banskej Bystrici. Tento víkend strávený v kruhu mladých ľudí, ktorých práca je výnimočná, bol veľmi obohacujúci.

Organizátori pre nás pripravili rôzne akcie, podujatia, prednášky a mnoho aktivít zameraných na zábavu. Každý z nás mal možnosť komunikovať s "parťákom", ktorého nám pridelili. Bola to skvelá príležitosť na spoznávanie ľudí z iných stredísk. Celé toto podujatie sa nieslo mottom "Objav svety, kde sú svätí." Každé mesto, stredisko, každá jedna partia saleziánskych animátorov na celom Slovensku je tak trochu iný svet. Každý má nejaké iné bohatstvo. Je čas toto bohatstvo ukázať aj iným. Stretnúť sa, vyjsť zo svojich svetov a objaviť ten náš spoločný svet, ktorý založil Don Bosco. On je ten, ktorý nás spája.

Pri príležitosti tejto akcie, každý účastník dostal darček, ktorý je v dnešnej dobe celkom populárny. Boli to rozdielne ponožky, na ktorých bolo napísané: nohami po zemi a na druhej srdcom v nebi. Táto myšlienka by nás mala povzbudzovať dennodenne na našej animátorskej ceste.

typ akcie : stretnutie mládeže
autor lnku: Natália K.
dtum akcie: 28.09.2019
pretan: 191x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)