26.11.2020
Kornel
- - zajtra - -
Milan
Veď všetko je vaše: či Pavol alebo Apollo, Kéfas, svet, život i smrť, prítomnosť aj budúcnosť – všetko je vaše, ale vy ste Kristovi a Kristus Boží.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Akcia Animátor

Tento rok bol pre mladých animátorov špeciálny. Konalo sa totiž stretnutie všetkých animátorov z celého Slovenska pod názvom Akcia Animátor Banská Bystrica (AABB). Výnimočným ho robilo to, že sa konalo po dlhých 10 rokoch. Ako už vyplýva z názvu, konalo sa v Banskej Bystrici. Tento víkend strávený v kruhu mladých ľudí, ktorých práca je výnimočná, bol veľmi obohacujúci.

Organizátori pre nás pripravili rôzne akcie, podujatia, prednášky a mnoho aktivít zameraných na zábavu. Každý z nás mal možnosť komunikovať s "parťákom", ktorého nám pridelili. Bola to skvelá príležitosť na spoznávanie ľudí z iných stredísk. Celé toto podujatie sa nieslo mottom "Objav svety, kde sú svätí." Každé mesto, stredisko, každá jedna partia saleziánskych animátorov na celom Slovensku je tak trochu iný svet. Každý má nejaké iné bohatstvo. Je čas toto bohatstvo ukázať aj iným. Stretnúť sa, vyjsť zo svojich svetov a objaviť ten náš spoločný svet, ktorý založil Don Bosco. On je ten, ktorý nás spája.

Pri príležitosti tejto akcie, každý účastník dostal darček, ktorý je v dnešnej dobe celkom populárny. Boli to rozdielne ponožky, na ktorých bolo napísané: nohami po zemi a na druhej srdcom v nebi. Táto myšlienka by nás mala povzbudzovať dennodenne na našej animátorskej ceste.

typ akcie : stretnutie mládeže
autor článku: Natália K.
dátum akcie: 28.09.2019
prečítaní: 765x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)