21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Kto sa vzdiali od Boha, neuniká jeho moci, vymyká sa len z jeho lásky.
..... Newman .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Deň modlitieb za nenarodené deti

V pondelok 1. novembra 1999 sa mládežnícky spevokol rozhodol zúčastniť sviečkovej pobožnosti za nenarodené detičky. Zišli sme sa o šiestej večer pred ružomberskou pôrodnicou s ostatnými mladými (všetkých nás bolo asi 70) sme vytvorili jedno veľké spoločenstvo, ktoré malo jeden cieľ: aspoň spoločnou modlitbou zabrániť úmyselnému potratu.

Počas modlitby nás vyrušil jeden doktor, ktorý vybehol z nemocnice a snažil sa nás presvedčiť, že to aj tak nemá význam, nič tým nedosiahneme a nemáme svoj názor vnucovať iným. My sme si však z toho veľa nerobili, počkali sme kým odíde a potom sme pokračovali. Ja si ale myslím, že možno bolo dobré, že sa ten doktor ozval. Veď keby sa ho to vôbec nedotklo, tak by si ná ani nevšimol a takto nad tým všetkým aspoň rozmýšľal. Áno, som presvedčená o tom, že mala táto akcia nejaký význam.

Na záver sme sa ešte dohodli, že sa tu budeme stretávať každú párnu stredu o 15.00. Verím, že sila spoločnej modlitby je neuveriteľná, a preto tak aj robíme. Je nás síce "o niekoľko" (presne o 64) menej, no šesť statočných vytrvá. A potom, stále trpezlivo čakáme na posilu.....

typ akcie : pobožnosť
autor článku: Mária T.
dátum akcie: 01.11.1999
prečítané: 1517x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)