26.09.2020
Edita
- - zajtra - -
Cyprián
Viesť znamená slúžiť, nič viac a nič menej.
..... J. Adair .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Kino - Ježiš

Ako každý rok, tak aj tento sme si pripomenuli narodenie nášho Spasiteľa, preto sme sa rozhodli, že pôjdeme do kina na filmové predstavenie JEŽIŠ. Program dávali poobede a keďže bola sobota, doobeda sme si poriadili a poobede išli do kina.

Keď sme už boli v kine, privítali nás milí a srdeční ľudia. Prišli sme načas. Akonáhle sme sa posadili, začal program: Ježišov život od narodenia až po zmŕtvychvstanie. Bol to film viac dokumentárny a preto nebol taký dramatický, ako tie, ktoré poznáme z televízie. No napriek tomu sme si viac uvedomili ako trpel za nás Pán Ježiš, i keď je pre nás ťažké predstaviť si to.

Po programe sme sa ešte v tichosti pomodlili a potom sme sa pobrali domov. Večer sa nám nechcelo čakať na vlak, pretože išiel neskoro, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme pešo. Lákala nás krásne zasnežená krajinka. Po ceste domov nám začalo snežiť. Začali sme sa guľovať. Nakoniec to skončilo poriadnou guľovačkou.

Myslím, že všetci sme sa dobre zabavili a zároveň sme mali možnosť prostredníctvom filmu trošku sa "vžiť" do Ježišovej bolesti.

typ akcie : film
autor článku: Zuzana N.
dátum akcie: 00.01.2000
prečítaní: 1559x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)