19.04.2019
Jela
- - zajtra - -
Marcel
Nejazdite väčšou rýchlosťou, než akou dokáže lietať váš anjel strážny.
..... neznámy .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Bodka za školským rokom

Opäť k nám prišli letné prázdniny. A to treba predsa osláviť! A tak sme oslavovali na Bodke za školským rokom. Bola v sobotu 6. júla na svojom už tradičnom mieste. Poniektorí začali oslavovať už v piatok, keď si tu postavili stany a prenocovali tu. Ráno bol potom trošku problém ich zobudiť, ale nakoniec sa to podarilo.

Pripravili sme cibuľu a zemiaky na guláš a už pomaly začali prichádzať hlavní účastníci - deti. Zišlo sa nás aj s dospelými okolo 90. Deti sme rozdelili do 6 skupín a hor sa na súťaže! Putovali sme po stopách kráľa lásky a cestou prekonávali rôzne prekážky, v ktorých bolo treba poriadne zapojiť svoje fyzické i psychické sily. Po ceste, na ktorej deti zozbierali časti odkazu sme sa všetci spolu stretli pri Kráľovi lásky - pri jeho kríži.

No a odtiaľ sme šli rovno po misky a lyžice a potom sme netrpezlivo prešľapávali v dlhom rade na guláš. A guláš to bol veru znamenitý - náš dvorný kuchár gulášov, pán doktor Kubala sa ani tohto roku nedal zahanbiť a tak sme všetci svoje hladné brušká naplnili do popuku. Poniektorí až tak, že sa už potom nevládali ani pohnúť. Tí čipernejší však ešte zvládli aj behanie za loptou a tak sme mali možnosť vidieť 2 hviezdne futbalové tímy.

Slniečko, ktoré sa na nás celý deň príjemne usmievalo, však aj v tento krásny deň začalo svoju púť k západu a tak sme sa aj my, príjemne unavení, pobrali domov. Ale všetci s presvedčením - o rok opäť dovidenia.

typ akcie : súťaž
autor článku: Monika K.
dátum akcie: 06.07.2002
prečítané: 1726x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)