17.02.2020
Miloslava
- - zajtra - -
Jaromír
Apoštolát je dušou modlitby.
..... don Bosco .....




zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Víkend v Dolnom Smokovci

V piatok poobede sa mládežnícky liskovský spevokol Emanuel vydal na cestu do Tatier. Cieľ: Dolný Smokovec. Po zdĺhavej ceste vlakom, ktorú nám spríjemňovala gitara, sme sa s piesňami na perách dostavili na starú faru v Dolnom Smokovci. Večer nechýbali ani naše tradičné hry, pri ktorých vypukne veľmi dobrá atmosféra.

Na druhý deň polovica našej skupiny išla na túru do Malej Studenej doliny, kde sme si vychutnávali Obrovské vodopády a divoký tok Studeného potoka. Ďalšia časť ostala na fare, aby sa postarali o naše hladné brušká. O tie sa starali aj sestričky z charitného domu.

Z túry sme sa rovno vybrali do Nového Smokovca zaspievať do úplne nového kostola, ktorý je srdcom celých Tatier a podtatranských dediniek. Je zasvätený apoštolom Petrovi a Pavlovi. Pri sv. omši sme vystúpili so svojimi nacvičenými piesňami. Stretli sme sa so zborom z Tatranskej Lomnice, ktorí by k nám tiež radi zavítali. Večer sme sa opäť zišli na hry, piesne a modlitby.

Potom posledný deň ubehol veľmi rýchlo. Po raňajkách sme išli opäť spievať na nedeľnú sv. omšu, dali sme do poriadku faru a s novými zážitkami sme sa vrátili domov. Počasie bolo upršané, ale v posledný deň sa vyčasilo a naskytol sa nám prekrásny výhľad na končiare Vysokých Tatier.

typ akcie : pobytové podujatie
autor článku: Mária M.
dátum akcie: 29.09.2002
prečítané: 1781x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)