22.05.2019
Júlia
- - zajtra - -
Želmíra
Ale keď vo vás prebýva Duch toho, ktorý vzkriesil Ježiša z mŕtvych, potom ten, čo vykriesil z mŕtvych Krista, oživí aj vaše smrteľné telá skrze svojho Ducha, ktorý prebýva vo vás.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Koncert hudobnej skupiny SMILE

Získané kontakty ľudí sú skoro vždy na niečo dobré. Tento krát nové priateľstvo Katky podnietilo pozvanie hudobného telesa z Popradu. S Luciou – speváčkou sa Katka zoznámila pri príprave na tábor pre ukrajinské deti.

Termín návštevy mladých Popradčanov sa určil na 13. 10. V ten deň bola nedeľa. Už v dopoludňajších hodinách sme sa zoznámili so skupinou Smile, lebo obohacovali svojím spevom druhú sv. omšu. Po nej a chutnom obede sa prejavili ako mariánski mladí – modlili sa tiež ruženec. Keď sa skončila pobožnosť, začal sa skutočný koncert. Piesne dopĺňalo hovorené slovo, ktoré slúžilo na povzbudenie i zamyslenie.

Skupinu Smile tvoria piati členovia. Traja súrodenci Karkoszkovci, Š. Šéfest a Ondrej Ujčík. Hoci nefungujú spolu ako skupina ešte ani rok, vydali už vlastné CD Kráčal som ulicou, ktoré sme si viacerí už zaobstarali.

Po skončení hudobného predstavenia sme sa bližšie spoznali v klubovni. Po spoločných hrách sme sa rozlúčili a popriali veľa úspechov.

Čo sa týka mladých, na koncert ich neprišlo veľa, skôr menej. Pri hodnotení sme sa zamýšľali, či je užitočné robiť v budúcnosti podobné akcie.

typ akcie : kultúrna akcia
autor článku: Katarína K.
dátum akcie: 13.10.2002
prečítané: 1327x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)