17.02.2020
Miloslava
- - zajtra - -
Jaromír
Už dlho predtým ako sa stretneme so zlom, treba byť pripravený čeliť mu.
..... W. Faulkner .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Koncert hudobnej skupiny SMILE

Získané kontakty ľudí sú skoro vždy na niečo dobré. Tento krát nové priateľstvo Katky podnietilo pozvanie hudobného telesa z Popradu. S Luciou – speváčkou sa Katka zoznámila pri príprave na tábor pre ukrajinské deti.

Termín návštevy mladých Popradčanov sa určil na 13. 10. V ten deň bola nedeľa. Už v dopoludňajších hodinách sme sa zoznámili so skupinou Smile, lebo obohacovali svojím spevom druhú sv. omšu. Po nej a chutnom obede sa prejavili ako mariánski mladí – modlili sa tiež ruženec. Keď sa skončila pobožnosť, začal sa skutočný koncert. Piesne dopĺňalo hovorené slovo, ktoré slúžilo na povzbudenie i zamyslenie.

Skupinu Smile tvoria piati členovia. Traja súrodenci Karkoszkovci, Š. Šéfest a Ondrej Ujčík. Hoci nefungujú spolu ako skupina ešte ani rok, vydali už vlastné CD Kráčal som ulicou, ktoré sme si viacerí už zaobstarali.

Po skončení hudobného predstavenia sme sa bližšie spoznali v klubovni. Po spoločných hrách sme sa rozlúčili a popriali veľa úspechov.

Čo sa týka mladých, na koncert ich neprišlo veľa, skôr menej. Pri hodnotení sme sa zamýšľali, či je užitočné robiť v budúcnosti podobné akcie.

typ akcie : kultúrna akcia
autor článku: Katarína K.
dátum akcie: 13.10.2002
prečítané: 1788x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)