23.06.2021
Sidónia
- - zajtra - -
Ján
Každý veriaci má po svojom boku ako ochrancu a strážcu jedného anjela, aby ho sprevádzal životom.
..... sv. Bazil .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Silvestrovský večer

31.12.2002 – Silvester – deň, kedy sa rodiny, priatelia a známi stretnú, aby sa spoločne rozlúčili so starým rokom a privítali nový, aby sa spolu zabavili, zasmiali a zaspomínali. A inak to nebolo ani v našom mládežníckom spevokole.

Kto mal chuť si zatancovať a podebatiť v našej vynovenej klubovni, ten prišiel a doniesol aj čosi pod zub a pre suché hrdlo. Stoly sa priam prehýbali pod tým množstvom koláčov, chlebíčkov a mís. Tak sme sa dobre bavili, že sme si takmer ani nevšimli, že sa blíži polnoc. Pobrali sme sa teda všetci do kostola, aby sme mohli aj tieto posledné minúty starého roka prežiť v blízkosti nášho Otca, poďakovať sa, popremýšľať a zároveň aj poprosiť o požehnanie do Nového roka 2003. Spoločne sme si zaspievali, pomodlili sa a po poklone sme si pred kostolom všetci navzájom popriali do nového roka to, čo sa popriať má.

No a potom sme si v klubovni spoločne pripili na nový rok aj s našim pánom farárom Stankom Culkom. V klubovni sme ostali ešte asi hodinku a potom sa to začalo pomaly riediť. Kto mal chuť si ešte zatancovať, ten išiel do nášho KD na silvestrovskú zábavu. Poniektorí to už úplne vzdali a zamierili rovno do postelí a malá hŕstka z nás ešte ostala v klubovni. Bola sranda, strašne sme sa nasmiali na rozprávaní Maji Mišatovej.

Ostali by sme tam možno aj do rána, keby nám už viečka nepadali. Nakoniec sme sa predsa len rozlúčili s predsavzatím, že o rok si to určite zopakujeme zase.

typ akcie : tanečná akcia
autor článku: Júlia M.
dátum akcie: 31.12.2002
prečítaní: 2169x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)