29.11.2022
Vratko
- - zajtra - -
Ondrej
Či teda jete, či pijete, či čokoľvek iné robíte, všetko robte na Božiu slávu.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Miništrantský futbalový turnaj

Ako tradične, tak ani tento rok sme nemohli zabudnúť na turnaj o putovný pohár pre miništrantov v minifutbale, ktorý sa uskutočnil v sobotu 4. októbra 2003 na ihrisku Obecného športového klubu v Liskovej.

Počasie bolo sychrávé, ale napriek tomu sme boli rozhodnutí turnaj uskutočniť. Pripravili sme dve mini-ihriská a taktiež sme začali variť guláš, pri ktorom nám pomohol p. Plavecký (hlavný kuchár). Na začiatku sme privítali všetkých zúčastnených turnaja a oboznámili sme ich s pravidlami hry. Chlapcov sme rozdelili do dvoch skupín mladších a starších a rozlosovali sme mužstvá. Každé mužstvo malo 5.hráčov a 1 brankára + náhradníci. Aj keď nám počasie neprialo, chlapci boli odhodlaní hrať a vyhrať.

Počas turnaja sa podával teplý čaj na zohriatie sa a aby nikto nenachladol. Neskôr začalo pršať, no turnaj sa dohral do konca. Po odohraní všetkých zápasov spolu s finálovými sme si oddýchli a naplnili svoje žalúdky chutným kotlíkovým gulášom.

Chlapci sa však najviac tešili na vyhodnotenie celého turnaja ale hlavne na pekné ceny, ktoré nemohli chýbať na turnaji. O putovný pohár, v kategórii starších, opäť vyhrali miništranti z Liskovej, ktorí si aj tento rok obhájili svoje prvenstvo. U mladších to boli miništranti z Lúčok. Rozdali sa ceny a napokon sme sa všetci spoločne rozlúčili a popriali si veľa ďalších športových úspechov.

Dúfam, že aj na budúci rok sa zopakuje tento turnaj, na ktorý sa už teraz teším spolu s vami.

typ akcie : futbal
autor článku: Ján N.
dátum akcie: 04.10.2003
prečítaní: 2469x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)