07.07.2020
Oliver
- - zajtra - -
Ivan
Neodvracajme oči od Boha, ak nechceme oslepnúť.
..... sv. Ján z Avily .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Jesenná tancovačka

Po dlhom čase tá vytúžená tancovačka konečne prišla a to 13.11.2005. Hlavná téma znela: "Kto rád spieva, dvakrát sa modlí. "

Nadišla nedeľa a my ako pomocné animátorky sme si mali pripraviť nejakú zábavnú scénku a samozrejme – prísť všetko pripraviť. Kto neprišiel, ten mal smolu, pretože naše vystúpenie si získalo veľký potlesk a to svedčí o tom, že sa nám vydarila. Veď keď si predstavíte milé dievča ako rebela Roba Miklu, určite sa smiechu nezdržíte. Tým chcem povedať, že aj naša scénka nadväzovala na tému celej tancovačky, čiže to bola 1.superstarovská pesnička – "Kým vieš snívať".

Po nej sa všetci dobre bavili, a tancovačka sa nezaobišla bez zvyčajných tímových súťaží, metlového, stoličkového, či balónového tanca. Najlepšia nálada hádam nastala neskoršie večer, keď sa konečne zotmelo a večerníček zavolal na všetky deti mladšie ako 12 rokov. Tancovačka sa skončila približne o 20.00 a po nej nasledovalo upratovanie, samozrejme všetko na pomocných a hlavných animátorkách, niežeby niekto pomohol.

Ak to mám zhrnúť všetko dokopy, zábava bola skvelá a tá dlhoočakávaná tancovačka vyšla perfektne. Nabudúce príďte aj ostatní, určite nebudete ľutovať a skvele sa zabavíte. Do vytancovania...

typ akcie : tanečná akcia
autor lnku: Zuzana A.
dtum akcie: 13.11.2005
pretan: 1585x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)