21.01.2020
Vincent
- - zajtra - -
Zora
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť.
..... sv. T. Akvinský .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


4. Domkársky ples

4.2.2006 – tak na tento dátum pripadol náš už v poradí 4. domkársky ples. No a my sme neváhali a vrhli sme sa do príprav – vyzdobenie sály, stolov, napísanie motta plesu: „Dopredu sa ide krok za krokom“, zabezpečenie tomboly, hudby, občerstvenia, pripravenie programu.... a mnoho ďalších maličkostí, bez ktorých by sa to všetko nemohlo uskutočniť.

A prišiel deň „D“ a my sme dúfali, že sme na nič nezabudli a že sa všetko vydarí tak, ako sa má. Krátko pred 19.00 hodinou začali prichádzať prví plesajúci, až sa sála nakoniec o 19.30 hod. naplnila a my sme mohli slávnostným príhovorom nášho predsedu Jarka Timka, modlitbou a prvým tancom otvoriť náš tohoročný ples.

Tradične nemohol chýbať ani program, v ktorom sme si pripravili netradičné súťaže pre 3 odvážne páry a metlový tanec. Novinkou a zároveň aj prekvapením malo byť premietanie krátkeho zostrihu z minuloročného letného tábora, na ktorom sa zúčastnili niektoré deti našich plesajúcich rodičov. Avšak „chybička se vloudila“ a technika zlyhala. Tak z premietania nebolo nič ... snáď na budúci rok.

Približne o desiatej niektorým z nás začali padať viečka a nám neostávalo nič iné, len im ich otvoriť šálkou kávy (resp. šálkou „smrťáka“). A aby sa prebrali úplne, predávali sa aj lístky do tomboly. A veru. Ani sme sa nenazdali a bola tu polnoc a s ňou očakávaná tombola. Netrvalo dlho a ceny sa nám po sále len tak rozkotúľali.

A potom minúty už len utekali a my sme tancovali a tancovali... až kým sme topánky nepotratili a od únavy sme takmer nepospali...

typ akcie : ples
autor článku: Júlia M.
dátum akcie: 04.02.2006
prečítané: 1450x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)