26.02.2021
Viktor
- - zajtra - -
Alexander
Je ľahšie Božiu vôľu plniť ako spoznať.
..... neznámy .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


10. výročná konferencia

Oslavu 10. výročia našej Domky sme začali tradične sv. omšou v kostole. Slúžil ju náš pán farár Stanislav Culka spolu s pátrom jezuitom Jánom Benkovským. Spevom ju obohatil pre túto príležitosť zmixovaný detský a mládežnícky spevokol. Medzi obetnými darmi sa objavil glóbus, šálka s logom 10. výročia, torta, kronika, či medovníkové srdce, samozrejme všetky predmety mali svoju symboliku viazanú na našu oslavu.

Po sv. omši sme sa už presunuli do klubovne, kde nás čakal bohatý program. Po privítaní prítomných nasledovala scénka, ktorú si pripravili mladí liskovskí herci a ktorej hlavnou myšlienkou bola výzva k pomoci blížnym v našom okolí.

Potom sme si za pomoci dataprojektora priblížili základné fakty a už 10-ročnú históriu našej Domky. Nasledoval prehľad akcií uplynulého roka, finančný prehľad a predstavenie plánu práce na rok 2007.

Následne sme sa pustili do odmeňovania tých, ktorí si to za svoju aktivitu a podporu Domky zaslúžili. Odmenili sme manželov Timkovcov (zakladateľov Domky), bývalých predsedov Domky Jána Mišatu a Miloša Lesáka, pána farára Stanislava Culku, pána starostu Jána Lauka, no a (nazvime to za technickú podporu) pána Alfonza Kubalu a pána Milana Kubalu. Tento rok sme odmeňovali medovníkovými srdcami a na túto príležitosť špeciálne vyrobenými domkárskymi šálkami. šálkami.Volili sme aj predsedu na najbližšie 3 roky - stal sa ním staronový predseda J. Timko ml.

V diskusii vystúpil J. Timko st., pán farár, pán starosta, J. Mišata a M. Lesák. No a potom už nasledovali len technické oznamy a hurá slávnostne rozkrojiť torty a pustiť sa do bohatého občerstvenia. No a nikoho sme nepustili domov naprázdno, keďže každý si odniesol na pamiatku domkársku šálku.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nás akýmkoľvek spôsobom počas týchto 10 rokov podporovali a želám sebe aj všetkým ostatným domkárskym aktivistom veľa chuti do práce pre iných a veľa Božieho požehnania minimálne na ďalších 10 rokov...

typ akcie : výročná konferencia
autor článku: Jaroslav T. ml.
dátum akcie: 02.02.2007
prečítaní: 2601x
K o m e n t � r e :

TESIM SA Z TOHO , ZE UZ 10.ROK FUNGUJE DOMKA!!!

autor : TINčA
dátum : 06.06.2007

ale o par rokov sa budem tesit aj ja le len ked dosiahne 15rokov

autor : ikjuhybgv
dátum : 21.06.2007
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)