04.06.2020
Lenka
- - zajtra - -
Laura
Nik z nás totiž nežije pre seba a nik pre seba neumiera; lebo či žijeme, žijeme Pánovi, či umierame, umierame Pánovi. Či teda žijeme alebo umierame, patríme Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


11. výročná konferencia


11 rokov – presne toľko uplynulo 31. januára 2008 od vzniku Domky v Liskovej. No a my sme sa už 11-ty krát stretli, aby sme zhodnotili uplynulý rok a predstavili si to, čo nás čaká budúci rok.

Začali sme tradične sv. omšou – tentokrát sme na nej mohli osláviť aj sviatok sv. Jána Bosca, keďže ten je práve 31. januára. Sv. omšu celebroval pozvaný saleziánsky kňaz z Banskej Bystrice – don Jozef Dömény. Spevácky doprovod zabezpečil detsko-mládežnícky spevokol. Po sv. omši nasledovala krátka scénka zo života dona Bosca, v ktorej účinkovali naši nádejní mladí herci.

Po sv. omši sme sa presunuli do klubovne, kde pokračoval program konferencie. Po krátkom privítaní a predstavení našich hostí (don Dömény – salezián z BB, vdp. Culka – náš farský kňaz, páter Benkovský – jezuitský kňaz z Ružomberka, manželia Lukáčovci – Domka Ružomberok) sme si formou prezentácie priblížili základné fakty o Domke a naše aktivity v roku 2007.

Nasledoval fotovýber z akcií v roku 2007, krátka súťaž, poďakovanie všetkým, ktorí si to zaslúžili, no a aj finančné vyhodnotenie roka. Predstavili sme aj víziu na rok 2008, ktorá špecifikuje oblasti, v ktorých by sme chceli pokročiť v roku 2008.

Svoje pôsobenie v strediskovej rade ukončil Peťo Saro, ale počet členov rady stúpa, keďže sme prijali troch nových členov – mladých a perspektívnych. Nasledovala krátka diskusia, po ktorej sme predstavili plán práce na rok 2008 a povzbudili deti k účasti na našich stretkách. Po oficiálnom ukončení sme nezabudli ani na štedré pohostenie, súčasťou ktorého bola aj tradičná torta od tety Daňovej.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás akýmkoľvek spôsobom podporovali v roku 2007 a veríme, že aj naša činnosť v roku 2008 prinesie svoje ovocie. Určite sa budeme snažiť napĺňať naše poslanie a veríme, že s Božou pomocou a na príhovor sv. Jána Bosca sa nám to bude dariť.

Na stiahnutie je prezentácia z konferencie aj plán práce na rok 2008.

typ akcie : výročná konferencia
autor lnku: Jaroslav T. ml.
dtum akcie: 31.01.2008
pretan: 1667x
K o m e n t r e :

bola to fajn akcia , na ktorej sme sa dobre zabavili a tak sa uz tesim na dalsie stretnutie. :-)

autor : tin-tin
dtum : 15.02.2008

nuda

autor : ...
dtum : 16.02.2008
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)