18.07.2019
Kamila
- - zajtra - -
Dušana
Nikto nevie, ako ďaleko siahajú jeho sily, pokiaľ ich nevyskúšal.
..... Goethe .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Deň spoločenských hier


Oprášiť spoločenské hry a aspoň na chvíľočku sa znovu vrátiť do krásnych bezproblémových detských čias...-hm, to je teda pocit :-) A aby sme neostali len pri rečiach, počas jarných prázdnin sa uskutočnil ,,Deň spoločenských hier“.

V utorok sme sa stretli v klubovni našej Domky a prevetrali asi všetky spoločenské hry, ktoré sa nachádzajú v našej skrini. A to sme hrali skutočne o sto dušu, každý s každým a to na čo kto mal chuť.

Ani som neverila aké všelijaké hry sa ukrývajú v tej našej veľkej skrini. No skutočne ich bolo neúrekom. Celá klubovňa sa takmer 4 hodiny ozývala detským smiechom, džavotom a drobnou vravou všetkých prítomných. Dokonca aj tí starší sa uvoľnili a schuti si zahrali staré známe kvarteto, čierneho Petra či Halmu (to je nový objav chalanov :-). Stretli sme sa skutočne viaceré generácie, od malých škôlkarov, cez žiakov, stredoškolákov až po najstaršieho účastníka – uja Alfonza. Naozaj, aj ujo Alfonz sa spolu s nami vrátil do detských čias a zahral si s deťmi futbal.

No po tých 4 hodinách bolo už aj akosi dosť neskoro a postupne sme sa začali rozchádzať všetci domov. Z klubovne sa vytratil smiech a začalo sa upratovanie. Všetko sa poodkladalo zas na miesto, ale ja dúfam, že to tam neostane až do ďalších jarných prázdnin.

No povedzme si, nebola by škoda nevyužiť možnosti, ktoré nám ponúka modrá skriňa plná hier? Veď na to aby sme sa nachvíľočku zastavili a vrátili o niekoľko rôčkov späť netreba naplánovať len jeden deň počas prázdnin. Tie hry na nás čakajú stále, tak s chuťou do hrania, nech nezapadnú prachom :-)

typ akcie : hry v klubovni
autor článku: Zuzana A.
dátum akcie: 19.02.2008
prečítané: 1353x
K o m e n t á r e :

bolo super,kto nebol nech lutuje

autor : matisek
dátum : 03.03.2008

jasne matisek sa nam pobavil vsak matko....:)

autor : shrek
dátum : 03.03.2008
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)