04.06.2020
Lenka
- - zajtra - -
Laura
Ma┼ą ─Źas pre druh├ęho je ako polo┼żi┼ą za neho k├║sok zo ┼żivota.
..... P. Rosso .....
zvoÁte tÚmu:


FB strßnka
Hra ┌SVIT
Domka.sk
Liskovß.sk
Salezißni


Návšteva z Domky


V piatok 2. m├íja do n├í┼ího liskovsk├ęho domk├írskeho strediska pri┼íla zauj├şmav├í n├ív┼íteva z vedenia Domky. Pri┼íiel k n├ím toti┼ż predseda Domky - salezi├ín Pavol Boka, SDB a spolu s n├şm aj riadite─żka ├║stredia Domky – Sl├ívka Brigantov├í a koordin├ítorka pre stredisk├í – A─Ća Miky┼íkov├í. Cie─żom ich n├ív┼ítevy bolo stretnutie s na┼íou strediskovou radou a zozn├ímenie sa so situ├íciou a podmienkami v stredisku.

Stretnutie sme za─Źali o 16.00 hod. v klubovni. Zi┼íli sa na ┼łom takmer v┼íetci ─Źlenovia strediskovej rady. Po ├║vodnom priv├ştan├ş a predstaven├ş sa nasledoval cca. 2-hodinov├Ż rozhovor, v ktorom sme na┼íim hos┼ąom pribl├ş┼żili vznik Domky, na┼íe aktivity, aktu├ílny stav, pl├íny na najbli┼ż┼íie obdobie, ako aj fungovanie strediskovej rady. Pochv├ílili sme sa aj 2 kronikami, v ktor├Żch m├íme zmapovan├║ aktivitu strediska po─Źas prv├Żch 10 rokov.

N├ísledne sme spolu i┼íli na sv. om┼íu, po ktorej sme e┼íte asi polhodinku debatovali v u┼ż┼íom kruhu u rod. Timkovej.

Stretnutie prebehlo v srde─Źnej a uvo─żnenej atmosf├ęre. Na┼íi hostia boli radi, ┼że sa mohli bli┼ż┼íie zozn├ími┼ą s fungovan├şm strediska, no a my sme boli tie┼ż radi, ┼że v u┼ż┼íom veden├ş Domky u┼ż nebud├║ pre n├ís nezn├íme tv├íre.

V─Ćaka patr├ş v┼íetk├Żm, ktor├ş toto stretnutie pripravili, a ver├şme, ┼że tak├ęto stretnutia sa bud├║ pravidelne opakova┼ą.

typ akcie : návšteva
autor Ŕlßnku: Jaroslav T. ml.
dßtum akcie: 02.05.2008
preŔÝtanÚ: 1495x
pridaj komentßr
spń╗

© 2001-2018 Domka - Zdrużenie salezißnskej mlßdeże, stredisko Liskovß
e-mail : liskova@domka.sk

Liskovß 35, okres Rużomberok, psŔ 034 81, (1024 x 768)