03.06.2020
Karolína
- - zajtra - -
Lenka
(Ježiš) zomrel za všetkých, aby aj tí, čo žijú, už nežili pre seba, ale pre toho, ktorý za nich zomrel a vstal z mŕtvych.
..... sv. Pavol .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Údržba inventára klubovne


Všetko potrebuje pravidelnú údržbu – aj naše domkárske priestory. A tak sme sa na animátorskom stretku dohodli, že údržbu inventára klubovne spravíme 15. septembra poobede.

Zišiel sa nás celkom slušný počet – konkrétne rovných osem (Veronika T., Maťo H., Mária L., Zuzka N., Zuzka M., Majo Ž., Rasťo H. a ja). Systém práce bol jasný - prejsť celú klubovňu, rozdeliť jej inventár na 3 skupiny (dôležitý inventár, nepoužívaný inventár, odpad) a podľa toho ho aj preusporiadať. Kto si myslí, že je to hračka, toho sklamem, ani by sme nepovedali, koľko toho v klubovni máme. A tak nám to trvalo od 14.00 až do 19.30! Ale výsledok stojí za to. Všetky používané veci sú na ľahko dostupných miestach, no a všetko má svoj systém zadelenia do skríň a šuflíkov. No a nazbierali sme 3 veľké vrecia papierového odpadu, 1 krabicu iného odpadu a celkom slušnú hromadu dreva (zväčša palice ešte z izraelitského tábora).

Myslím, že si všetci dobrovoľní brigádnici zaslúžia veľkú pochvalu. No a zároveň je to aj výzva pre všetkých návštevníkov klubovne. Vážme si naše spoločné priestory a starajme sa o to, aby v nich bol vždy poriadok. Potom sa v nich určite budeme cítiť výborne, a radi sa tam budeme vracať.

typ akcie : brigáda
autor lnku: Jaroslav T. ml.
dtum akcie: 15.09.2008
pretan: 1550x
K o m e n t r e :

pochvala!!!

autor : Júlia
dtum : 18.09.2008
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)