03.06.2020
KarolĂ­na
- - zajtra - -
Lenka
Niet väčšej škody nad stratený čas.
..... Michelangelo .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Predvianočné upratovanie


Na vianočné sviatky sa pripravujeme mnohorakým spôsobom. Jedným z nich je aj upratovanie, aby na sviatky bolo všade pekne a čisto. No a práve preto sme sa v sobotu 20. decembra o 9.00 hod. zišli v klubovni Domky, aby sme dali do poriadku naše spoločné priestory.

DoobedňajĹĄia fĂĄza upratovania trvala cca. 3,5 hod. a v rĂĄmci nej sme poriadili klubovňu (zvesenie zĂĄclon, oknĂĄ, podlaha, WC, skrinky), spoločnĂŠ priestory ĹĄkoly (chodby, schody, WC), a ozdobili sme vianočnĂ˝ stromček. Pozvanie prijali – Ivka B., Zuzka N., Veronika T., MaĹĽo H., RasĹĽo H., JoĹžo M. a ja.

Druhou fázou bola pranie a sušenie záclon u rod. Timkovej. No a nakoniec vo večerných hodinách nasledovalo žehlenie záclon, za ktoré vďačíme Ivke B. a Veronike T.

Vďaka tomuto upratovaniu vyzerajú priestory, kde sa spoločne stretávame, opäť výborne. Všetkých, ktorí sa tu budeme stretávať, prosím, aby sme si vážili prácu brigádnikov a udržiavali tento poriadok čo najdlhšie. Nech sa v Domke aj vďaka čistému a príjemnému prostrediu vždy dobre cítime.

Naša veľká vďaka patrí všetkým, ktorí prispeli k upratovaniu, najmä Ivke a Veronike. Nech je ich pomoc povzbudením a inšpiráciou aj pre ostatných.

typ akcie : brigĂĄda
autor článku: Jaroslav T. ml.
dátum akcie: 20.12.2008
prečítané: 1460x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)