22.11.2019
Cecília
- - zajtra - -
Klement
Nik z nás totiž nežije pre seba a nik pre seba neumiera; lebo či žijeme, žijeme Pánovi, či umierame, umierame Pánovi. Či teda žijeme alebo umierame, patríme Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Tvorivé dielne

Prvou novoročnou akciou tento rok boli tvorivé dielne. Pozvanie na sobotu 3.1. 2009, ktoré bolo adresované všetkým kreatívnym záujemcom, prilákalo okolo dvadsať mladých tvorcov; medzi nimi sa objavilo viac súrodeneckých párov a aj jedna mladá šikovná mamička.

Počas tohto zimného prázdninového popoludnia našu pozornosť upútavala servítková technika. Vďaka nej sme si vyrobili zaujímavé obrázky s motívmi podľa vlastného výberu. Ďalší program vyplnila satinovacia technika – vyrábanie svietnikov pomocou špongie a satinovaciej farby.

Nechýbala pomoc skúsenejších, mladší ju niekedy ozaj potrebovali. A tak vďaka Zuzka, Márie, Barborky, Martinka... Radosť nám vyčarila aj návšteva pána farára – prišiel aj so sladkým darčekom pre každého.

Príslovie hovorí: „Bez práce nie sú koláče.“ No my sme veľa vecí vyrobili, a tak sme si zaslúžili aj koláče, aj dobošky. No okrem toho sme sa niečo aj naučili, trochu sa zabavili a náš voľný čas bol využitý chvályhodne.

typ akcie : tvorivá činnosť
autor článku: Ivana B.
dátum akcie: 03.01.2009
prečítané: 1708x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)