25.06.2022
Tadeáš
- - zajtra - -
Adriána
(Ježiš) zomrel za všetkých, aby aj tí, čo žijú, už nežili pre seba, ale pre toho, ktorý za nich zomrel a vstal z mŕtvych.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Animátorská chata


Do internetovej schránky každého animátora, animátorky jedného dňa doletel mail s pozvaním na ďalšiu animátorskú chatu. Všetko si to na starosť zobrali Janka a Zuzka M., dali potrebné inštrukcie a o všetko sa postarali.

Nastal piatok, 20. marec, deň D a všetci sme sa stretli na „chate“ v Liptovských Sliačoch. Keď sme sa vybalili a takpovediac „zabývali“, odišli sme na večernú sv. omšu. Po našom návrate na „chatu“ sa baby chytili varenia večere. Večera bola výborná a všetkým chutilo. Po večeri sme mali večerné slovko, ktoré si pre nás na každý večer pripravila Ivka. Po slovku sme mali voľno... Hrali sme Twistera (neodporúčam hrať proti Jarkovi... on a jeho stratégia... :) a rôzne iné hry, a samozrejme mestečko Palermo. A šli sme spať.

V sobotu sme sa naraňajkovali, navarili obed, naobedovali sa, no a potom sme sa porozprávali o animátorstve, ako nám to ide, čo sa nám darí, kde máme ako animátori ešte rezervy, prečo sme animátormi a či máme radosť z toho, čo robíme... Poobedie bolo oddychové, niektorí sa vybrali na prechádzku, iní voliť prezidenta :) Večer sa dialo to isté, čo predošlý deň s tým rozdielom, že sme ešte debatovali o to, ako zlepšiť naše stretká, aby plnili tie ciele, ktoré od nich očakávame... No a pomodlili sme sa aj ruženec – každý desiatok na iný, spoločný úmysel...

A keď prišla nedeľa, nikomu sa nechcelo ísť domov. Ráno sme boli na sv. omši, vrátili sa na chatu, navarili obed, naobedovali sa, zbalili sa, poriadili. A už nezostávalo nič iné ako čakať na odvoz.

Aby som nezabudla, chalani sa celý víkend starali o teplo animátorského krbu.

typ akcie : pobytové podujatie
autor článku: Mária Š.
dátum akcie: 20.03.2009
prečítaní: 2374x
K o m e n t � r e :

a kde su tie pikosky???...to je hrozne...tusim ta niekto podplatil aby si nic nezverejnovala...:):):)...ale ak bude dakto chciet o tejto chate nieco viac...nech sa obrati na mna...:):):)...ja sa podplacat nedam...:):):)

autor : nika...
dátum : 11.05.2009
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)