21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Povedz mi, čím tráviš čas a poviem ti, kto si.
..... Andersen .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Tvorivé dielne


Záujemcovia o tvorivú činnosť si prišli obsadiť miestečko už pekných pár minút pred začiatkom, a veru urobili dobre, lebo nie všetkým sa ušlo miesto pri stole. Nakoniec nás bolo až 34.

Plánovaný začiatok - 16.00, dovtedy sme si pekne popripravovali materiál, pousádzali sa, pozakrývali stoly. O pomocníkov pri vyrábaní, ale aj pri upratovaní na konci nebola núdza. Všetci si zaslúžia vďaku (4 Veroniky, Barborky, Ivka, Natálky, Kika, Radka, ...).

No a čo sme vyrábali? Na pripravené voňavé sviečky sme si vystrihli pekný motív zo servítka a ten sme nalepili špeciálnym lepom na sviečku. Po uprataní sme si rozdali papiere na výrobu zimného pozdravu s motívom vločky. Najprv sme ju prekreslili na priesvitný papier, ktorý sme prilepili na biely tvrdý papier, a tak sme si vystrihli vločku, ktorú sme vlepili do pozdravu. Špeciálna biela fixka nám poslúžila na domaľovanie ďalších vločiek. (Už aby začali padať, však.)

Snáď si aj doma niečo vianočné vyrobíte, z čoho budete mať radosť. Ja sa chystám ozdobiť sviečky na adventný veniec, ak máte aj vy biele sviečky, skúste to.

typ akcie : tvorivá činnosť
autor článku: Ivana B.
dátum akcie: 21.11.2009
prečítané: 1509x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)