14.11.2019
Irma
- - zajtra - -
Leopold
Keby sme každý rok vykorenili čo len jednu svoju chybu, skoro by z nás boli ľudia dokonalí.
..... Kempenský .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Lumen HipHop Night


Chcel by som s vami podeliť so zážitkami z hip-hop-ového výletu v našom hlavnom meste Bratislave. Akcia Hip-Hop Night sa uskutočnila 21.novembra v dobre známom PKO. Kto nečíta AHA!, tak mal veľmi malú šancu vedieť, aká je to super akcia a z toho vyplýva, treba si ho dať predplatiť! :)

Do BA sme vycestovali sobotňajším popoludňajším rýchlikom. Už počas cesty sa vlak postupne naplnil mladými ľuďmi zo všetkých kútov Slovenska. Nebáli sme sa s nimi zoznámiť, a aj vďaka tomu sme znovu získali veľa nových a veľmi pekných priateľstiev.

Po príchode do nášho hlavného mesta sme zistili, že najväčší problém bude dostať sa do Parku kultúry a oddychu, ale mali sme šťastie. Stretli sme veľmi ochotných a milých ľudí, ktorí nám ukázali cestu. Nesmiem zabudnúť na veľmi milého vodiča električky, ktorého touto cestou pozdravujem a ďakujem za skúsenosť, na ktorú budeme s Majom Ž. ešte dlho spomínať :D.

Keď sme už boli na mieste, zložili sme si veci a netrpezlivo sme čakali. Mali sme šťastie a do sály sme sa dostali medzi prvými, preto sme stáli hneď pod pódiom. Čakanie na začiatok sme si spríjemnili stretnutím sa so starými priateľmi z akcie AA.
Na začiatku vystúpili slovenskí gospeloví hihoperi Regiment, potom dobre známa tanečná skupina Old School Brothers, ktorá nás dostala do varu pred očakávanou Britskou skupinou LZ7. Celá show sa začala príchodom LZ7 na pódium. Par krát sme si počas vystúpenia zaskákali, zaspievali, zatancovali... (ale to nebol dôvod, prečo sme odtiaľ odišli mokrí :D).

Po celom koncerte sme sa vďaka rodine Horváthovcov (našej skvelej, náhradnej rodine z akcie AA) dostali na hlavnú stanicu, za čo sa im chcem znova týmto spôsobom poďakovať. Na druhej koľaji nás už čakal náš vlak, do ktorého sa mi vôbec nechcelo, lebo znamenal koniec celého nášho výletu. Počas cesty sme sa znova stretli so skvelými ľuďmi, vďaka ktorým cesta netrvala až tak dlho :) :) :). Úplnou bodkou bola príjemná prechádzka o piatej nadránom popod Mních :).

Kto nebol môže ľutovať!

typ akcie : kultúrna akcia
autor článku: Matej H.
dátum akcie: 21.11.2009
prečítané: 1246x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)