26.09.2020
Edita
- - zajtra - -
Cyprián
Neviete, že ste Boží chrám a že vo vás prebýva Boží Duch?
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Výročná konferencia


Výročná konferencia má v našom stredisku veľkú tradíciu, ktorú sme neporušili ani tento rok. Pripadla na piatok 29. januára 2010.

Všetko sa začalo tradične detsko-mládežníckou omšou, v ktorej sa už objavili aj piesne k don Boscovi, ktorý je obľúbeným domkárskym svätým, a jeho sviatok sa slávi 31. januára.

Po sv. omši sme sa presunuli do klubovne. Pozvanie okrem členov Domky prijali aj hostia – pán farár S. Culka, pán starosta J. Lauko, manželka koordinátora saleziánov spolupracovníkov p. Galasová, predsedníčka ružomberskej Domky p. I. Lukáčová aj pár mladých z ružomberskej Domky.

Po úvodnom privítaní nasledovali 3 prezentácie – jedna všeobecná o Domke ako organizácii, jedna hodnotiaca činnosť liskovskej Domky v roku 2009 a nechýbala ani fotoprezentácia z aktivít Domky v roku 2009.

Ďalším bodom programu bolo poďakovanie – najmä členom strediskovej rady a animátorom. Po ďakovaní nasledovalo slávnostné uvedenie nového predsedu Domky v Liskovej, ktorým sa na najbližšie 3 roky stáva Marián Žúbor. Podpredsedníčkou Domky zostáva Ivana Barteková. V strediskovej rade končí Mária Lesáková a pribúda Štefan Timko a Zuzana Mrvová.

Odprezentovali sme si aj plán činnosti na rok 2010, objavujú sa v ňom niektoré novinky, na ktoré sa môžete tešiť už teraz. Napr. jarný pridedinský tábor, letný splav, októbrová akcia 72 hodín, ...

Po ukončení infobloku nasledovalo občerstvenie. K tradičnej torte sme tento rok pridali pizzu, takže na svoje si mohol prísť každý. Celkovo sa konferencia niesla v príjemnej atmosfére, a my dúfame, že príjemný rok čaká aj našu Domku.

Dovidenia na stretkách a akciách :)

typ akcie : výročná konferencia
autor článku: Jaroslav T. ml.
dátum akcie: 29.01.2010
prečítaní: 1899x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)