26.09.2020
Edita
- - zajtra - -
Cyprián
Cirkev napreduje vo svojej púti prenasledovaná svetom a potešovaná Bohom.
..... sv. Augustín .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Megabodka - deň na korčuliach


Prázdniny sa nám blížili ku koncu a my sme sa rozhodli využiť posledné dovolenkové dni na nezabudnuteľné ukončenie letných prázdnin. Hoci nám počasie nevyšlo, aj tak sme náš deň na korčuliach uskutočnili. Stretli sme ráno už o 9-tej hodine a pokúsili sme sa aj počas zamračeného počasia zasúťažiť si.

Ako prvé sme sa rozdelili do troch skupín a hneď sa sme sa pustili do súťaženia. Súťaže boli rôzne, od prekážkového slalomu na korčuliach, cez hokej na korčuliach až po korčuliarsku stonožku. Po hodinke nám začalo husto pršať, a preto sme veľmi rýchlo vyhodnotili jednotlivé stanoviská, zablahoželali výhercom, spapali sladučký melón a rýchlo sme sa utekali schovať. Keďže nikomu sa ešte nechcelo ísť domov, rozhodli navštíviť našu klubovňu. Spoločne sme sa zahrali spoločenské hry, porozprávali sa, spapali sladkosti...

Aj keď tento rok nám počasie pokazilo plány a z nášho dňa na korčuliach sa stala hodinka a pol na korčuliach a spoločenské hry, no hlavné je, že nám bolo super, že sme sa zabavili.

typ akcie : súťaž
autor článku: Zuzana M.
dátum akcie: 30.08.2010
prečítaní: 1759x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)