21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Každý veriaci má po svojom boku ako ochrancu a strážcu jedného anjela, aby ho sprevádzal životom.
..... sv. Bazil .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Domkársky ples
>>> Video z plesu 2011 :) (46,3 MB) <<<

Plesová sezóna je v plnom prúde. Ani Domkári z Liskovej nezaháľali a aj tento rok pripravili ples. 6-ty ročník Domkárskeho plesu sa uskutočnil 5. februára v Kaviarni KD v Liskovej. Od minulého ročníka sa veľa nezmenilo, ale predsa bol tento ples o niečo iný :). Čo ma najviac potešilo, bolo asi to, že prišlo viac tých „neskôr narodených“ Domkárov. Bola to teda ďalšia pekná príležitosť na utuženie kolektívu a veľmi dobrú zábavu.

Ale už zase predbieham :). Takže... Prípravy na tohtoročný ples, samozrejme, začali o niečo skôr. Veď predsa treba pozvať hostí, zabezpečiť sálu, DJ-a, tombolu, pripraviť program, výzdobu. Nebolo to všetko jednoduché, ale organizačné schopnosti liskovských domkárov sú veľké, a tak sme mohli v už spomínaný deň „plesať“.

Oficiálny začiatok bol o 19-tej hodine. Všetko zahájili moderátori Zuzka a Majo krátkym príhovorom, v ktorom nás Majo vyzval na také malé „zabitie času“ týmto citátom: „Indiáni tancovali, keď sa chystali zabiť svojich nepriateľov. Naši frajeri a krásky tancujú, aby zabili čas.“ Myslím však, že pre všetkých bol tento sobotný večer a noc príjemným prežitím času. Po úvodnej modlitbe sme sa mohli pustiť do prvého tanečného kola. Do tanca nám (tak ako minulý rok) hral DJ Martin, za čo mu všetci veľmi pekne ďakujeme.

Asi po hodinke tancovania prišiel čas na prvú časť programu. Bola ňou pantomimická scénka v podaní Marianky a Veroniky. Po nej sa opäť pokračovalo v zábave. Neskôr sme si mohli znova „oddýchnuť“ pri prezentácii fotiek z minuloročných domkárskych akcií. Do tretice si pre nás animátori pripravili „ponožkový tanček“ na pieseň Chivava.

Ani sme sa nenazdali a bola polnoc. S polnocou je na plesoch obvykle spojená tombola a tak tomu bolo aj teraz. Zuzka a Majo sa poslednýkrát ujali mikrofónu a mohli sme začať. Všetci sme vytiahli na stoly svoje tombolové lístky a už len čakali, aké číslo to bude. Ceny boli naozaj bohaté a výhercovia sa z nich určite tešili.

Po tombole pokračovala zábava v plnom prúde až do skorých ranných hodín. Počas večera sme samozrejme stihli aj belgický tanec (až trikrát za sebou :)), tanečnú súťaž na rodinky, a taktiež nechýbal metlový tanec. Tanečné štýly sa striedali jeden za druhým... Zábavu sme ukončili výberom tých modernejších skladieb, keď sme už od únavy ani sami nechápali, ako ešte vôbec vládzeme tancovať.

O pol piatej ráno nám neostávalo nič iné, len ešte nejako prebrať naše unavené nohy k životu a poupratovať sálu. Keďže nás bolo dosť, išlo to rýchlo a mohli sme sa pobrať domov.

Ďakujem všetkým organizátorom za zvládnutie zverenej úlohy. Verím, že takto o rok sa znova stretneme na Domkárskom plese a ďalší ročník bude opäť plný prekvapení.

typ akcie : ples
autor článku: Nika I.
dátum akcie: 05.02.2011
prečítané: 1771x
K o m e n t á r e :

Baby, super scenka!! a akoze Marianka klobuk dole..ty koxo..to bolo moc ..uz sa tesim, co vydumate o rok !!:)

autor : Maria L.
dátum : 11.02.2011
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)