21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Pán si nežiada úspech, ale len ochotné plnenie jeho vôle.
..... Chautard .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Kartársky turnaj


V rámci hry ÚSVIT sa v sobotu 26. marca uskutočnil kartársky turnaj v klubovni Domky. Záujem bol veľký – v mladšej kategórii prišlo až 21 detí, starších bolo 16. A tak sme tých najmladších oddelili do samostatnej pexeso kategórie.

Najskôr sa odohrala mladšia kategória. Piati najmladší hrali pexeso, ostatní hrali kartovú hru Uno. Ako nestrannému pozorovateľovi sa mi veľmi páčila atmosféra a veľa smiechu, najmä počas hry Uno. :) V pexese sa odohrali 3 súťažné hry, v hre Uno 2 semifinálové súboje (v 2 osmičkách hráčov, postupovali 4) a potom zápasy o konečné umiestnenie.

O 2 hodiny neskôr sa už do hry pustili starší. Vytvorili sa 3 hlúčiky, kde sa niektorí hre ešte len priúčali, no niektorí hrali priam majstrovsky. V každej skupine po 5 hrách vzniklo na základe bodov poradie, ktoré slúžilo na záverečné vyhodnotenie.
Do celkového hodnotenia sa započítavali výsledky 2 najlepších hráčov tímu v každej hre. Celkovo si podľa konečného súčtu najlepšie počínali hráči z tímov Uhľohydrátov, Oneskorených a Daj si!

Ďakujem za pomoc pri organizovaní turnaja Veronike a Aji. Myslím, že to bol zaujímavý a pekne prežitý podvečer :)

typ akcie : hry v klubovni
autor článku: Jaroslav T. ml.
dátum akcie: 26.03.2011
prečítané: 1404x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)