17.07.2019
Bohuslav
- - zajtra - -
Kamila
A som si istý, že ani smrť, ani život, ani anjeli, ani kniežatstvá, ani prítomnosť, ani budúcnosť, ani mocnosti, ani výška, ani hĺbka, ani nijaké iné stvorenie nás nebude môcť odlúčiť od Božej lásky, ktorá je v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Tvorivé dielne


Prvé tvorivé dielne v tomto roku sa u nás niesli v jarnom duchu, keď sa aj príroda zobúdza a začína nás viac oslňovať svojou krásou. V niektorých dvoroch sa čoskoro budú ozývať mladé kuriatka, kačičky, kozičky či barančeky.

My sme sa tiež snažili dostať do tejto atmosféry nového života a vyrobili sme si v klubovni v sobotu 16.4. kačičky a maľované vajíčka. Kačky sme vykúzlili z papiera, orechových škrupiniek a pierok. Vajíčka z polystyrénu dostali farebný oblek z akrylových farieb. Všetko sme dali do malého papierového košíčka na pečenie a ozdobili umelou trávičkou.

Po usilovnej práci kačky šikovne uleteli domov aj s deťmi. Na konci nás čakalo ešte upratovanie, lebo klubovňa rozlietaným páperím by sa podobala trochu aj na kurín. Stihli sme to akurát v správnom čase.

Nech nám dar nového života prináša veľkú radosť.

typ akcie : tvorivá činnosť
autor článku: Ivana B.
dátum akcie: 16.04.2011
prečítané: 1453x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)