21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
On (Ježiš) vás bude posilňovať až do konca...
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Festival Lumen


Piatok 3.júna. Práve vtedy sme sa pekne spolu v počte 14 vybrali na nekonečne trvajúcu cestu do Trnavy. Ale myslím, že nikomu z nás to neprekážalo. Cestovali sme predsa plní energie a s rozhodnutím, že musíme spolu stráviť super-duper víkend. A presne tak aj bolo. Po vyčerpávajúcej ceste sme si oddýchli v parku, kde sme počkali, kým sa budeme môcť ubytovať v nejakej tej škole.

Keď hodiny ukázali niečo pred 15:00, pobrali sme sa teda po ceste, ktorú na vlakovej stanici zistil Majo spolu s Maťom H. Spolu s našim príchodom sa spustil poriadny dážď. Rýchlo sme sa ubytovali a vybrali sme sa na sv. omšu, no nevedeli sme nájsť miesto, kde bola slúžená. Tak sme teda počkali, kým sa nezačali koncerty. Ako prví vystúpili Shackleton, po nich Hudba z Marsu, Summertime, Parachuteband a na záver DJ Andy Hunter, to sme sa však viacerí pobrali do školy spať.

V sobotu ráno sme sa niektorí vybrali na sv. omšu ako na náhradnú za prvý piatok a potom sme šli do školy, kde sme presedeli niekoľko hodín a rozprávali sa presne ako starie tetky na trhu. Tá druhá polovica sa vybrala na Zumbu, potom na nejaké tie workshopy. O 17:15 sme sa vybrali na The Elements, no počasie nám neprialo a tak sme sa pobrali späť do školy. Kvôli búrke boli nakoniec aj usporiadatelia prinútení prerušiť program, a tak sme si v škole všetci spoločne zahrali aktivity.

Potom sme sa vybrali na sv. omšu, ktorou sme ukončili tento festival. A po omši? Išli sme do školy v nádeji, že sa aspoň trošku vyspíme. To však pravda nebola, pretože sme vstávali veľmi skoro, aby sme stihli vlak, ktorí nás doviezol prakticky domov. Spravili sme ešte nejaké fotky a rozišli sme sa každý svojou cestou.

typ akcie : kultúrna akcia
autor článku: Katarína A.
dátum akcie: 03.06.2011
prečítané: 1346x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)