21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Nič nespôsobuje väčšiu bolesť ako vidieť trpieť tých, ktorých milujeme.
..... sv. Terezka .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Prespávačka


30. jún... Koniec školy, testov, skúšok či písomiek. Už poznám len jeden výraz – PRÁZDNINY! A poviem vám... my sme ich začali vo veľkom štýle. Rozhodli sme sa (či skôr Veronika sa rozhodla) zorganizovať prespávačku.

A tak sme jeden príjemný večer dostali pozývaciu sms-ku a program na začiatok prázdnin bol hotový. Všetci sme sa stretli po sv. omši v klubovni vo výbornej nálade a mohlo sa začať grilovať. Keďže boli nepriaznivé podmienky, dážď, väčšina ľudí zostala dnu, aby zbytočne nezavadzali Števkovi – šéfgrilovačovi :). No čas plynul a postupne sa k nemu pridalo zopár ďalších ľudí... dobre teda... tak väčšina. Neviem čím to bolo... ale možno preto, že zopár dievčat si doprialo viac čokolády ako zvládnu a KARAOKE SHOW bola na svete :). Potom nasledoval malý prekladateľský kurz a zrazu bolo dogrilované, a tak sa všetci opäť vrátili dnu.

Ďalší bod programu bolo pozeranie videa z rozprávkového tábora. A tak sme pozerali a pozerali a pozerali... až nám pomaličky začali klipkať očká a keďže sme zistili, že video ani zďaleka nekončí, vypli sme ho a našu prespávačku sme zakončili spánkom na nových krásnych zelených kobercoch, ktoré zútuľňujú našu milovanú klubovňu. :)

typ akcie : iné
autor článku: Barbora K.
dátum akcie: 30.06.2011
prečítané: 1151x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)