21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Keď si medzi mladými, zanechaj všetky múdre knihy, aby sa mohli stretnúť srdcia.
..... P. Rosso .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Animátorská chata


Potrebovali sme sa rozlúčiť s prázdninami( teda väčšina :)) a tak sme sa vybrali pod horu na chatu Kubalovcov. Trošku sme sa zahrali, čo to sme si uvarili, hlavne sme zisťovali funkcie a výrobu orgonitu. Ale keďže vám toto veľmi veľa nehovorí mám tu pre vás aj čosi podrobnejšie. :)

Takže po krátkej organizácii sme sa v nedeľu 28. augusta vybrali na chatu.. Samozrejme, že niektorí sme nestíhali všetky veci tak ako sme mali a došli sme neskôr, ale predsa. A tu sa začal náš program, niekto počúval najhranejšie slovenské rádio, krížil lúšťovky. Niekoľko vytrvalcov zostalo pri ohníku, ale my ostatní sme sa postupne pobrali do Spiša.

Ani sme sa nenazdali a bolo krásne slnečné ráno. Spolu sme sa naraňajkovali a potom sa išlo makať. Aj to čakalo len mizivé percento, pretože mali tú smolu a práve počas chaty vyorávali zemiaky. Ale všetci to zvládli bez ujmy na zdraví. Celý celučičký deň sme vykonávali potrebnú činnosť, ako napr. chodili po vodu, alebo niečo tohto druhu. Počas dňa nás prišlo navštíviť zopár ľudí a spríjemnili nám chatu svojou prítomnosťou. No a a tak nám prešiel celý deň.

A utorok? Jednoducho sme sa zobudili po veľmi krátkej noci. Nasledovali raňajky, nejaká tá hra, obed, oddych, upratanie chaty a ani sme sa nenazdali a bol tu čas odchodu. Viac vám k tomu nepoviem, pretože ak takúto chatu nezažijete, neviete, o čom je reč.

typ akcie : pobytové podujatie
autor článku: Katarína A.
dátum akcie: 28.08.2011
prečítané: 1183x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)