26.09.2020
Edita
- - zajtra - -
Cyprián
Ak odumrieš svetu a sebe, vtedy začneš žiť pre Boha.
..... sv. Makárius .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Tancovačka


V sobotu 7. 11. sme (po dlhšom čase) mali v našej klubovni Tancovačku. Všetci sme sa na ňu tešili...som strašne rada, že aj Denka nakoniec mohla prísť :)

Ale pekne poporiadku...Šikovné dievčatá a chlapci sa stretli už v piatok, aby prichystali naše tradičné občerstvenie - banány v čokoláde, povešali balóny a prichystali tanečný parket. Števko dokonca namontoval nové farebné svetlá (na našu obrovskú radosť, keďže sme nezohnali disko guľu :D).

V sobotu o piatej sme začali úvodným tancom v podaní Afričaniek z dievčenského stretka a potom už nasledovala tanečná zábava. Samozrejme, nechýbali ani naše obľúbené domkárske tance a stoličkový či metlový tanec. A okrem dievčat si nacvičili tanček aj chlapci...boli naozaj skvelí! :) Svojou návštevou nás poctila aj predsedníčka Domky Lydka s Jožkom, ktorých taktiež strhla parádna atmosféra.

Na záver sa chcem poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli či už s výzdobou, občerstvením (koláčov sme mali od výmyslu sveta) alebo so samotným priebehom...osobitne DJ-ovi Števkovi a moderátorke Barči :D .

Myslím, že sme sa dobre zabavili a dúfam, že si to o rok opäť zopakujeme!

typ akcie : iné
autor článku: Anežka Š.
dátum akcie: 07.11.2015
prečítaní: 1501x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)