21.01.2020
Vincent
- - zajtra - -
Zora
(Ježiš) zomrel za všetkých, aby aj tí, čo žijú, už nežili pre seba, ale pre toho, ktorý za nich zomrel a vstal z mŕtvych.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Quiz night

Posledné akcie Domky sa niesli v športovom duchu. Dvaja chlapci si povedali, že skúsia povzniesť vedomostného ducha mladých a urobia quiz night. Prví nadšenci tejto akcie na seba nenechali dlho čakať. Prihlásilo sa takmer 8 tímov, od fanúšikov duelu až po profesionálnych lúštičov sudoku. Odzvonilo teda športu a zišli sme sa pri napínavej súťaži intelektu.

Kvíz prebiehal v rôznych kategóriách. Súťažiaci tak preverili všetky zákutia ich mysle a vydolovali zo seba maximum. Vedenie sa striedalo medzi dvoma najstaršími účastníkmi, ale mladé pušky sa taktiež nenechali zahanbiť a keď už nevedeli odpoveď priamo, tak ju skúsili aspoň tipnúť.

Nakoniec však vyčerpané mozgy mládeže prevalcoval svojimi skúsenosťami najstarší tím pod vedením nášho predsedu Mariána. Ukázalo sa tak, že nie nadarmo je predseda, a že kým ním je, nemáme sa o čo báť. Skúsenosti a chladná hlava teda vyhrali posledný quiz night.

Ak si so svojím tímom veríš, že ich prekonáš, tak ťa pozývame na ďalšie kolo. Sleduj Domka stránku pre viac informácií.

typ akcie : súťaž
autor článku: Tomáš P.
dátum akcie: 10.03.2018
prečítané: 150x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)