28.01.2020
Alfonz
- - zajtra - -
Gašpar
Kde je sebaovládanie, tam sú všetky čnosti.
..... neznámy .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Prespávačka Bosco girls

Prespávačka bola z piatka na sobotu. Všetky sme sa jej nemohli dočkať. Nakoniec prišiel ten deň. Stretli sme sa podvečer. Ja a Miška sme šli objednať pizzu do Starej Pekárne. Doniesli sme pizzu a poriadne sme si ju vychutnali. Po chvíli sme sa rozhodli zahrať si hry a zatancovať si Just dance. Keď sme už boli unavené, tak sme sa rozhodli pozrieť si horor, ktorý nám Dena ako správna animátorka po troch minútach vypla a namiesto hororu nám zapla rozprávku.

O polnoci sme šli von a buchli sme si šampanské a zapálili prskavky. Neskôr sme sa rozprávali a smiali sa. Dena unavená zaľahla do spánku a chcela, aby sme aj my, ale moc sa jej to nepodarilo. Začali sme ju hypnotizovať, aby zaspala...zaspi, zaspi, zaspi, tak zaspi..... no, bohužiaľ, sa nepodarilo. Isto sa všetci pýtate, prečo sme ju hypnotizovali. No predsa preto, aby sme si mohli pozrieť ten horor :D :D :D.

Dena po chvíli zaspávala a my sme sa hrali hry. Zrazu Denka chytila druhý dych a zahnala nás spať. Ráno sme sa pustili do riadenia a išli sme domov. Bola to výborná prespávačka a dúfame, že ich bude ešte veľa.

typ akcie : iné
autor článku: Kristína M.
dátum akcie: 02.01.2019
prečítané: 200x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)