28.01.2020
Alfonz
- - zajtra - -
Gašpar
Snaž sa dostať to, čo chceš, ináč budeš nútený mať rád to, čo dostaneš.
..... G. B. Shaw .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Prespávačka Rebelky

Naša prespávačka bola super! Síce sme prišli s meškaním, ale to nijak neovplyvnilo naše plány. Zo začiatku sme sa rozprávali a popritom jedli, čo sme si doniesli. Ďakujeme Natál za chutné tortilové rolky.

Jedla sme mali celkom dosť ale to by sme neboli my, keby si neobjednáme kebab. Dlhú chvíľu čakaním na kebab sme vyplnili spievaním, hraním na klavíri, zapletaním copíkov a taktiež sme sa modlili ruženec (teda snažili sa modliť ruženec). Konečne prišiel očakávaný kebab a my sme sa doň s chuťou pustili.

Zvyšok večera, teda už aj rána, sme strávili pozeraním si Domkárskej kroniky a smiatím sa na Timčiných fotkách z mládí (sorry Timča, ale nedalo sa nesmiať) a potom sme sa zahrali Párty Alias a poriadne sa nasmiali na Eve. Okolo tretej ráno sme chytili druhý dych na rozdiel od Timči a Natál, ktoré vyzerali už unavene. Robili sme blbosti, smiali sa, tancovali. Eva nám robila DJ-a. Už o tej štvrtej ráno sme si povedali, že by bolo dobré ísť spať (konkrétne nám to povedala Natál) a tak sme si pripravili "posteľ" a zaľahli sme. Chvíľku sme sa potom ešte rozprávali, ale nakoniec nás aj tak všetky skolila únava...

Ráno, keď sme vstali okolo 9, tak sme si, samozrejme, všetko po sebe upratali, zbalili si veci a pobrali sa domov. Novoročná prespávačka-mission completed.

typ akcie : iné
autor článku: Henrieta K.
dátum akcie: 03.01.2019
prečítané: 233x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)