28.01.2020
Alfonz
- - zajtra - -
Gašpar
Topiaci sa potrebuje záchranné koleso, nie učebnicu plávania.
..... Wasylkowski .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Výročná konferencia

Hneď po tom, ako vykročíme do nového kalendárneho roka, je u domkárov v Liskovej zvykom zaspomínať na ten uplynulý. Práve preto sa u nás každoročne koná výročná konferencia, a to na sviatok svätého Dona Bosca, nášho patróna.

Ako by to bolo, keby sme za všetko nepoďakovali Pánu Bohu. Začíname teda ďakovnou svätou omšou, ktorou nás ako obvykle sprevádza spev a hudba nášho mládežníckeho spevokolu. Tento rok, aj napriek vyťaženosti, prijal pozvanie náš dlhoročný priateľ Don Pavol Dzivý, ktorý s nami prežíval mnoho tých pekných chvíľ. Po svätej omši sme sa spoločne presunuli do klubovne, kde náš program pokračoval.

Po oficiálnom úvode a privítaní všetkých pozvaných hostí, sme si spoločne zhrnuli, ako sa nám darilo v roku 2018. Pozreli sme sa aj na to, aké akcie sa uskutočnili v uplynulom roku. Pomocou videa s fotkami sme si zaspomínali na tie chvíle, ktoré boli také pekné, že nám bolo za nimi až smutno. Tie smutné chvíle ale veľmi rýchlo ustali, lebo nasledoval plán akcií na nový rok. A tak sme sa všetci spoločne začali tešiť na nové zážitky a ďalšie možno ešte krajšie spomienky.

S novým rokom u nás nastali aj nejaké zmeny. Keďže skončilo volebné obdobie, stredisková rada mala za úlohu vymenovať nových členov vedenia. Už dlhoročný vodca nášho strediska Marián Žúbor pokračuje vo svojom predsedovaní aj naďalej. Za jeho pravú ruku bola tentoraz zvolená Natália Kubalová a miesto nového ekonóma obsadil Adam Rusnáček.

Keďže naša Domka je mládežnícka organizácia, veľká vďaka patrí našim animátorom, bez ktorých by akcie, ktoré máme tak radi, neexistovali. Ďalej naše veľké ďakujem patrí aj rodičom, obci, farnosti a mnohým našim priaznivcom, ktorých pomoc je neopísateľná.

Na záver našej výročnej konferencie a na záver oficiálneho programu nesmie chýbať ani bohaté občerstvenie a voľná zábava či diskusia.

Ešte raz všetkým ďakujeme a tešíme sa na nový rok plný zábavy spolu s vami.

typ akcie : výročná konferencia
autor článku: Natália K.
dátum akcie: 01.02.2019
prečítané: 188x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)