28.01.2020
Alfonz
- - zajtra - -
Gašpar
Najviac času strácame tým, že by sme chceli získať čas.
..... J. Steinbeck .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Karneval

Aj tento rok sa vo fašiangovom období, konkrétne v sobotu 16. februára 2019, stretli deti, mladí, rodičia a animátori v našej klubovni na karnevale. Na to, aby sa mohol uskutočniť, bolo najskôr potrebné pripraviť program (nacvičiť tančeky, vymyslieť súťaže), vyzdobiť klubovňu, zabezpečiť občerstvenie...

Po úvodnej modlitbe a predstavení masiek sme tancovali, súťažili a dobíjali si energiu chutnými koláčmi či všelijakými inými dobrotami. Okrem tradičných tančekov, ako sú párový, chiwawa či egyptský, sme si zatancovali aj nové: pirátsky, rock and roll a Waka Waka. Popri metlovom, balónovom či stoličkovom tanci sme mali možnosť zapojiť sa aj do veľmi zábavných súťaží o najhorší outfit a najlepšie tancujúcu rozprávkovú dvojicu :D. Na záver tajná porota vybrala štyri najlepšie masky. Darth vadera (Star Wars), záhradného trpaslíka, cukrárku a šmolkov.

Obrovská vďaka patrí všetkým, ktorí sa zapojili do prípravy a realizácie tohtoročného karnevalu, osobitne mladším babám a DJ-om Paťovi a Filipovi ;). Verím, že sa takto super zabavíme aj o rok!

typ akcie : iné
autor článku: Anežka Š.
dátum akcie: 06.02.2019
prečítané: 208x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)