14.07.2020
Kamil
- - zajtra - -
Henrich
Mať čas pre druhého je ako položiť za neho kúsok zo života.
..... P. Rosso .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Retro párty

Teplé lúče pomaly vystriedal chladný vetrík a opadané lístie zo stromov. Leto veľmi rýchlo vystriedala jeseň a práve vtedy nastáva čas našej tradičnej akcie, z ktorej ľudia chodia domov s odratými topánkami.

Samozrejme, nehovoríme o Katarínskej zábave, ale o našej každoročnej tancovačke. Tento rok sme sa celým večerom niesli v štýle retro. V celej tanečnej sále boli rozvešané platne a červeno-žlté balóniky.

O otvorenie tohto chladného podvečera sa postaralo stretko Drsňačiek so svojimi animátorkami Denou a Radkou. Zábava gradovala a my sme sa celým večerom doslova pretancovali. Sprevádzali nás viaceré tanečné súťaže, kde sa víťazmi stali tí najlepší z nás. Do tanca nám počas večera hral DJ Patrik, ktorý si svoju úlohu plnil úplne geniálne. V zákulisných debatách sa hovorí, že po tomto excelentnom výkone dostal Patrik pozvanie do Združenia najlepších DJ sveta. Ako je u nás každým rokom zvykom na stole s občerstvením nesmeli chýbať banány v čokoláde a veľa napečených dobrôt, ktoré všetkým veľmi chutili.

Po neskorej ôsmej hodine sme sa posledným tanečným kolom rozlúčili s najmladšími účastníkmi. Tancovačka však neskončila. Pre starších členov bol pripravený ďalší program v podobe karaoke. Všetci si spievanie spolu s tanečnými akrobaciami náramne užili. Po vydarenej akcii sa spolu s vami opäť tešíme na budúcoročnú tancovačku.

typ akcie : tanečná akcia
autor lnku: Júlia Š.
dtum akcie: 23.11.2019
pretan: 486x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)