23.06.2021
Sidónia
- - zajtra - -
Ján
Modlitba, pôst a milosrdenstvo musia ísť vždy spolu.
..... P. Rosso .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Karneval

Stretnú sa mucha, triceratops a chobotnica. Skvelý začiatok pre vtip, ale tento príbeh je založený podľa skutočnej udalosti.

V čase fašiangov sme u nás v obci, v klubovni Domky, vystrojili karnevalovú slávnosť. Rozprávkový dátum 22.2.2020 sprevádzali v Liskovej rozprávkové masky, ktoré svojou kreativitou a nápaditosťou prinútili organizátorov karnevalu v Benátkach taliansku akciu pre tento rok zrušiť.

Po vstupe do klubovne sa nejeden človek zarazene čudoval kde sa to dostal. V miestnosti sa pohybovala gigantická mucha, ktorá obletovala mucholapku, mláďa žirafy, dvoch dinosaurov a chobotnice, spiaca rodinka, lego postavička. Na karneval dokonca prišiel chodiaci komín a pizza. Akcia bola pod drobnohľadom strážnika a superhrdinov. Čas od času cez tanečný parket prebehol ananás a jahoda, niekedy avatar, inokedy perina a vankúš.

Akcia odštartovala predstavením masiek a tradičnými súťažami, ktoré patria ku každej dobrej zábave. Šašo Očko, ktorý moderoval tento skvostný večer spolu so Šašom Smejkom kde rozdali množstvo cien v súťažiach a kvízoch. Do tanca hral superman, vo voľnom čase DJ - DJ Ťapo. O občerstvenie sa do veľkej miery postarala strašidelná žaba s matkou na plný úväzok.

Autor tento článok bohužiaľ nedopísal, pretože počas písania ho vzali štyria páni v bielych plášťoch. Momentálne sa hospitalizuje v ÚVN. Tvrdí však, že všetko sa naozaj stalo a kto tomu neverí, nech sa príde budúci rok presvedčiť na vlastné oči.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, že sa touto formou zábavy prišli rozlúčiť s fašiangom a pripraviť sa na pôstne obdobie.

typ akcie : iné
autor článku: Tomáš P.
dátum akcie: 22.02.2020
prečítaní: 501x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)