11.08.2022
Zuzana
- - zajtra - -
Darina
Už dlho predtým ako sa stretneme so zlom, treba byť pripravený čeliť mu.
..... W. Faulkner .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Letná škola

Tento rok sa podarilo zorganizovať aj druhý ročník letnej školy. Celý týždeň sa niesol v téme Egypťania a jeho pointou bolo za dobré skutky a vlastnosti zbierať mince, za ktoré sme si na konci týždňa mohli vybrať z množstva náramkov, puzzle, kľúčeniek, skladačiek a odznakov. Zvládli sa urobiť až dve kolá odmeňovania :).

Väčšine chlapcov sa asi najviac páčil deň v telocvični, dievčatám zas pokladovka. Pri nej sa nehľadali tradičné veci, ale sám veľký faraón. Podaktorých najviac bavilo šitie vrecúšok na mince. Animátorkám (ako som sa neskôr zo zákulisných informácií dozvedel) sa asi najviac páčilo "vyučovanie" a trápenie detských hlavičiek testami. Nechýbali, samozrejme, ani klasické súťaže a tance. Ako mi účastníci prezradili, najviac sa im páčil Egyptský tanec, ktorý sme faraónovi tancovali po pokladovke. Okrem aktivít plných napätia na nás denne čakalo aj posilnenie v podobe ovocia a sladkostí. Niektorí si údajne jedlom vynahrádzali svoj smútok a žiaľ z testov. :)

Vďaka obetavým animátorkám bol toto pre niektorých najlepší a najlepšie využitý týždeň prázdnin (okrem letného tábora samozrejme ;)). Ďakujeme im a tešíme sa na budúci rok!

typ akcie : iné
autor článku: Timotej L.
dátum akcie: 16.08.2021
prečítaní: 579x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)