21.10.2019
Uršuľa
- - zajtra - -
Sergej
Je ľahšie Božiu vôľu plniť ako spoznať.
..... neznámy .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Jarná tancovačka

Po dlhom preskúmaní faktov, dokončievacích úprav a dokonale zvládnuteľne naplánovanom programe sme sa rozhodli: Aká by to bola spoločnosť saleziánov, keby nepoznala deň saleziánskej radosti?! To predsa nie je možné, aby si každý z nás aspoň jeden deň neoddýchol od fádnosti a nudnosti nedeľného poobedia stráveného pozeraním TV a napchávaním sa. Prišiel čas zhodiť niekoľko kíl smútku saleziánskou radosťou.

A tak: čuduj sa svete, bolo nás tam minimálne 150!!! Obrovské číslo a ešte väčší počet hláv v sále Kultúrneho domu, kde sa začínalo toto podujatie (samozrejme takisto ako všetky ostatné: starostlivo pripravené). Pri vstupe vedľa nápisu: "dobrovoľné vstupné" stoja organizátori a pripínajú všetkým detičkám ich registračný obrázok. A načo to všetko? Veď uvidíte....

Celé toto podujatie predchádzal oznam formou plagátu a vyhlásenia v kostole p. farárom kde bolo uvedené: vstup najmä s rodičmi. Dnes si môžeme zatlieskať, pretože sa nám podarilo jedno z najťažších predsavzatí, ktoré znelo: keď akcia, tak s deťmi a ich rodičmi!

Keď sa zdal húf ľudí už nezvládnuteľný tým, že sa registrácia nedala stíhať, nastalo utíšenie sa šumu, "opona sa zdvihla" a vybehla Katka. Uvítala celú milú spoločnosť a verejne oznámila začiatok celej akcie. Nasledoval bod č.2: program. Každý sa tešil hlavne na jedno: fanynky a fanúšikovia Luneticu a celé ešte stále prichádzajúce zhromaždenie –násť ročných, ktorí inak na naše akcie moc nechodia, sa prišli pozrieť na hviezdu podujatia, na živé vystúpenie chalanov z Luneticu v zastúpení: Miloško, Rominko, Edko a Palinko.

Ale kým na nich došlo, premlelo sa na scéne množstvo tanečných súťaží a pripravených scénok. Naopak – po ich vystúpení prišiel na rad Dídžej DJ Roman – Kubko – Lumen – Lery. Na jeho tanečnú párty sa tešilo celé osadenstvo. Neskôr, v určitých prestávkach, prišlo na rad rozdelenie detičiek podľa ich registračných obrázkov na 4 húfové skupiny a my zvyšok, ale aj oni sami-deti, zabávali sme sa na ich spoločnej tvorbe akéhosi "tvorenia slov".

Bolo to veľmi chutné a zábavné a celá naša disco show trvala tuším do siedmej hodiny večernej. Domov sme sa vracali ako inak než – s úsmevom :-) na tvári (organizátori s úsmevom na tvári z dobre vykonanej akcie). Ostáva mi už len povedať: DOVIDENIA NABUDÚCE!

typ akcie : tanečná akcia
autor článku: Bibiána K.
dátum akcie: 23.05.1999
prečítané: 1538x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)