26.09.2020
Edita
- - zajtra - -
Cyprián
Ale keď vo vás prebýva Duch toho, ktorý vzkriesil Ježiša z mŕtvych, potom ten, čo vykriesil z mŕtvych Krista, oživí aj vaše smrteľné telá skrze svojho Ducha, ktorý prebýva vo vás.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Jesenná tancovačka

Dňa 14. novembra 1999 Združenie saleziánskej mládeže zorganizovalo tancovačku pre deti a mládež spojenú s krátkym programom.

Detí sa zišlo "ako smetí" a každý mal na svojom odeve pripnutý lístok s určitým kvietkom. Kvietky boli rozličné a každý z nich mal určitú symboliku. Tancovačku sme začali spoločne – modlitbou a krátkym príbehom, v ktorom sme sa dozvedeli, aké ľudské vlastnosti jednotlivé kvietky predstavujú. Po tomto úvode nás DJ Bubu Roman pozval na tanečný parket.

Po zahrievacom kole nám chvíle oddychu spestrili vtipné a poučné scénky v podaní mládežníckeho a detského spevokolu. Deti sa predstavili moderným tančekom, ktorý si nacvičili pod vedením Bibky Kľačkovej a scénkou Bonzáčik, ktorá poukazovala na to, ako by to nemalo v rodine vyzerať. Potom nasledoval TELESHOPPING, v ktorom nám mládežníci "ponúkli" dva vynikajúce prostriedky na udržanie krásy a zdravia tela. Svoju šikovnosť deti prejavili v balónovom tanci a v súťaži, ktorá spočívala v napodobňovaní zvierat.

A potom sme už len tancovali a tancovali, až kým sme opätky nezodrali.....

typ akcie : tanečná akcia
autor článku: Anna K.
dátum akcie: 14.11.1999
prečítaní: 1914x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)