17.06.2019
Adolf
- - zajtra - -
Vratislav
Na to, aby sme došli k prameňom, treba plávať proti prúdu.
..... S. J. Lec .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Volejbalový turnaj v Liskovej

Dňa 3.8 2002 pri príležitosti 750. výročia založenia obce Lisková sa konal volejbalový turnaj pod organizáciou volejbalového oddelu v Liskovej.

Boli sme pozvaný aj my, domkári, aby sme sa ukázali, že nie sme pozadu ani v tomto druhu športe. Futbal je naša silná stránka, ale volejbal nás neodradil.

Bol to turnaj v mužskom volejbale, takže naše dievčatá boli trošku ukrátené, ale boli veľkým prínosom pri povzbudzovaní. Urobili sa štyri družstvá a to: starí páni, volejbalový oddiel, volejbalisti z neďalekej dedinky Martinček a my.

Trochu sme sa rozcvičili a prišiel prvý zápas so starými pánmi. Mysleli sme si že ich porazíme, ale opak bola pravda. Prehrali sme 2:0. No čo už narobíme. Boli sme sklamaní, ale čakal nás druhý zápas s Martinčekom. Keď sme ich videli ako hrajú, povedali sme si, že ich nabijeme.

Bol to veľmi dramatický zápas. Prvý set sme prehrali tesným výsledkom. Druhý s trápením, ale aj veľkým šťastím sme doviedli do víťazného konca. Veď sme mali super fanúšikov, naše dievčatá. Dali sme si krátku prestávku a potom hurá do tretieho setu. Zo začiatku to bolo dobré. Boli sme vyrovnanými súpermi, ale ku koncu ako začalo slnko pripekať sme sa rozsypali. V mužstve nastala kríza. Nervozita, vyčerpanosť a nesústredenosť nás priviedla o body a tak sme prehrali.

Aj keď sme ostali na zemiakovom štvrtom mieste neboli sme až tak smutní. Štvrtá cena bola tiež pekný pohár. A bodku za týmto turnajom bol fajný gulášik a samozrejme "malé" pivko.

Mali sme naviac, ale zohranosť mužstva robí svoje, preto sme tak dopadli. Myslím, že sme si zahrali dobre, aj keď s výkonom sme neboli spokojní. Veď šport je už taký, niekto musí aj prehrávať.

Tak športu zdar!!!

typ akcie : volejbal
autor článku: Ján N.
dátum akcie: 03.08.2002
prečítané: 1493x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)