02.07.2020
Berta
- - zajtra - -
Miloslav
Topiaci sa potrebuje záchranné koleso, nie učebnicu plávania.
..... Wasylkowski .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Koncert hudobnej skupiny SMILE

ZĂ­skanĂŠ kontakty ÄžudĂ­ sĂş skoro vĹždy na niečo dobrĂŠ. Tento krĂĄt novĂŠ priateÄžstvo Katky podnietilo pozvanie hudobnĂŠho telesa z Popradu. S Luciou – speváčkou sa Katka zoznĂĄmila pri prĂ­prave na tĂĄbor pre ukrajinskĂŠ deti.

TermĂ­n nĂĄvĹĄtevy mladĂ˝ch Popradčanov sa určil na 13. 10. V ten deň bola nedeÄža. UĹž v dopoludňajĹĄĂ­ch hodinĂĄch sme sa zoznĂĄmili so skupinou Smile, lebo obohacovali svojĂ­m spevom druhĂş sv. omĹĄu. Po nej a chutnom obede sa prejavili ako mariĂĄnski mladĂ­ – modlili sa tieĹž ruĹženec. Keď sa skončila poboĹžnosĹĽ, začal sa skutočnĂ˝ koncert. Piesne dopĺňalo hovorenĂŠ slovo, ktorĂŠ slúŞilo na povzbudenie i zamyslenie.

Skupinu Smile tvoria piati členovia. Traja súrodenci Karkoszkovci, Š. Šéfest a Ondrej Ujčík. Hoci nefungujú spolu ako skupina ešte ani rok, vydali už vlastné CD Kráčal som ulicou, ktoré sme si viacerí už zaobstarali.

Po skončení hudobného predstavenia sme sa bližšie spoznali v klubovni. Po spoločných hrách sme sa rozlúčili a popriali veľa úspechov.

Čo sa týka mladých, na koncert ich neprišlo veľa, skôr menej. Pri hodnotení sme sa zamýšľali, či je užitočné robiť v budúcnosti podobné akcie.

typ akcie : kultĂşrna akcia
autor článku: KatarĂ­na K.
dátum akcie: 13.10.2002
prečítané: 2012x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)