03.07.2020
Miloslav
- - zajtra - -
Prokop
Kto sa vzdiali od Boha, neuniká jeho moci, vymyká sa len z jeho lásky.
..... Newman .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Veľký Choč

Tento výlet nám zorganizoval Jarko, a bol hlavne pre pomocných animátorov. Zopár sa nás nazbieralo, a tak sme sa vo štvrtok 14.júla vybrali na túru. Ráno sme odišli spred školy, kde sme sa všetci stretli. Prišli sme na chatu, kde prázdninovali Timkovci. Chvíľu sme sa pri nich zdržali, vlastne oddýchli sme si, zobrali ďalších účastníkov a išli ďalej.

My slabší (vlastne prechorení) sme sa držali vzadu a po chvíľke sme sa rozdelili. Ako prví sa do sedla Vráca dostali chlapci a kým sme prišli my poslední, oni už takmer hodinu oddychovali. Prechorení ľudia sa nemajú namáhať, a tak sme sa s Jankou ani nepokúšali dostať na Veľký, či Malý Choč. Úplne nám stačilo, že sme sa dostali aspoň do sedla.

Cestou nazad na chatu sme sa znovu rozdelili. Aj keď začalo pršať, veľká búrka nás nechytila a postupne sme všetci došli na chatu. Tam sme si opiekli špekačky a zahrali biges.

Podvečer, keď sme sa vracali domov, zachytila nás poriadne silná búrka a tak sme sa všetci skryli na verande na chate Švárnych. Keď dážď utíchol, rýchlo – ale vážne rýchlo sme sa pobrali domov.

Výlet to bol skvelý, veď ak sa na ňom stretne dobrá partia, vôbec nemá chyby a tak to bolo aj teraz (vlastne vtedy, keď sme tam boli). Na tento výlet určite nezabudnem :-)

typ akcie : turistika
autor lnku: Zuzana A.
dtum akcie: 14.07.2005
pretan: 1373x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)