18.07.2019
Kamila
- - zajtra - -
Dušana
Svet patrí optimistom, pesimisti sú iba diváci.
..... F. Guilot .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Deň na korčuliach

V jeden pekný slnečný deň sa všetci, ktorí majú korčule a vedia sa aspoň trochu korčuľovať, stretli v areáli školy, aby si overili svoje schopnosti korčuľovania a trochu sa zabavili.

Celé sa to začalo o 14:00, privítaním a modlitbou. Potom animátori rozdelili deti do 4 skupín po sedem detí. Všetko bolo pripravené a zábava sa mohla začať. Tímy jednotlivo prechádzali po stanoviskách a súťažili v rôznych disciplínach.

Prvou bol slalom na korčuliach, súťažiaci musel podliezť bránku a potom kľučkovať medzi zelenými a červenými kolieskami, aby sa prekľučkoval k vajíčkam a potom rýchlo korčuľoval späť. Vo vajíčkach boli odkazy, ktoré bolo treba zložiť, čo sa všetkým podarilo. Druhou disciplínou bol kvíz. Obsahoval 10 otázok na ktoré museli súťažiaci nájsť odpoveď po prečítaní textu. Po úspešnom vyriešení testu si súťažiaci „hodili kocku“ a vybrali číslo pesničky na ktorú museli nacvičiť choreografiu. :-)

Aby to stále nebolo len o vedomostiach, ďalšiu zastávku mali súťažiaci na stanovisku s názvom Obuť – vyzuť. Tu si mohli vyskúšať ako rýchlo a koľko krát sa obujú a vyzujú z korčúľ za 10 minút. Ale aby sme nezabudli že ten deň bol o korčuliach, tak sme sa ich rozhodli poriadne prevetrať na stanovisku slalom v skupine a pretek na čas. Obe boli veľmi zaujímavé, obohatené aj o pár pádov, ktoré ale našťastie neboli vážne. Ako sme sľúbili, boli aj chutné šišky.

Nakoniec prišiel čas na predstavenie a ukázanie choreografií. Všetky boli veľmi zaujímavé a zábavné. Potom bolo vyhodnocovanie a vyhlasovanie výsledkov.
Výsledky dopadli nasledovne:

1. Kohútovci
2. Šmoulinky
3. Psycho šmolkovia
4. Simpsonovci

Každý zúčastnený dostal sladkú odmenu. Všetci sme sa dobre zabavili a ten kto nebol, môže len ľutovať.

typ akcie : iné
autor článku: Mária L.
dátum akcie: 10.05.2008
prečítané: 1915x
K o m e n t á r e :

majka pekný pekný článok... chválim... ale eče by som chcela poďakovať Rasťovi a Majovi za veľkú pomoct pri akciíí...a hlavne, že mi zo všetkým pomohli a dali mi dobré rady...a nasmiem zabudnúť na nášho Dj-a Tomáša, ktorý sa nám postaral a muziku:)

autor : diduska
dátum : 15.05.2008

dík Zuzi snažila som sa

autor : Mary
dátum : 20.05.2008

sranda bola len lepsia hudba by mohla byt ale urcite pridem aj s bratom o rok,a dufam ze uz vtedy bude lepsi DJ, ak sa bude pustat music,pretoze tento bol o nicom.........
:-) :-) :-)

autor : Palo
dátum : 28.05.2008

Pocuj Palko, ta hudba co tam hrala nebola moj vyber, bola to hudba ktoru nahotovali animatores. takze sa stazuj im.

autor : Crack- Tomas
dátum : 03.06.2008

ano, priznavam sa... za hudbu som zodpovedna ja...ta hudba sa pustala stale dookola kvoli tej sutazi... dufam, ze sa to dalo prezit a ze ste nemali ziadne ujmy na zdravi:)

autor : diduska
dátum : 03.06.2008
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)