14.11.2019
Irma
- - zajtra - -
Leopold
Nik v nás nevzbudí takú úctu ako človek, statočne znášajúci nešťastie.
..... Seneca .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Korčuľovanie


Sniežik sa nám pomaly topí, slniečko na nás cerí zúbky a jarné prázdniny sú už v plnom prúde. Aj keď pomaly nás víta Jar, no my sme sa rozhodli vrátiť sa ešte k zimným športom. Klzisko nie je až tak ďaleko, a tak prečo to nevyužiť?

V strede týždňa, v stredu :-) sme sa vybrali trošku si zašportovať, ísť sa korčuľovať. Vytiahli sme svoje korčule zo skríň, trošku sme ich oprášili a mohli sme vyraziť.

Hodiny pomaly odbijú pol tretej, to značí, že by som už mohla vyraziť na cestu. Program na poobedie naplánovaný, nálada dobrá, kamaráti z Domky ma už čakajú, korčule v ruke, tak už mi nič nechýba, aby som vyrazila na železničnú stanicu. Na moje prekvapenie stretlo sa nás tak akurát, so mnou štrnásť :-). Vláčik pribrzdil aj v Liskovej, nastúpili sme a o pár minút sme už boli v Ružomberku. Cesta k cieľu(ku klzisku) nám trošku dala zabrať, no oplatilo sa.

Obuli sme si korčule a už sme sa stratili v dave korčuľujúcich sa ľudí. Párkrát sme sa ocitli aj na zemi, no vždy sa z nej nejako pozviechali. Každý vedel, čo jeho nožičky zvládnu a kedy si má oddýchnuť. Čas nám lete ako voda, nakorčuľovaných koliečok pribúdalo, svalovica sa tiež pomaly ozývala :-) Znovu prezutie do topánok, cesta domov...

V bruškám nám po dobrom korčuľovaní aj začalo škvŕkať, a preto sme jedli všetko, čo nám dali na tanier. Večer zaspávanie so super spomienkami a s pocitom, že som využila naše prázdniny aj na šport. Odkaz všetkých: Bolo nám super!!! Mohli ste prísť :-)

typ akcie : zimné športy
autor článku: Zuzana M.
dátum akcie: 04.03.2009
prečítané: 1456x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)