05.08.2020
Hortenzia
- - zajtra - -
Jozefína
Keby každá matka, ktorá sa strachuje o svoje dieťa, požiadala strážneho anjela svojho dieťaťa, aby ho chránil - a potom by sa uvoľnila a dôverovala by tejto ochrane, svet by sa stal ľahším a bezpečnejším miestom.
..... Diana Cooper .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Zimný turnaj

Už po tretí krát sme sa podujali dať bodku za zimou tradičným Zimným turnajom. Počasie nám vďaka Bohu vyšlo parádne, a tak teda mohlo v sobotu ráno všetko začať. Prišlo viacero odhodlaných a šikovných chlapcov, ktorí mohli prejaviť svoje športové zručnosti. Chlapci si zmerali svoje sily v hokeji, dievčatá zase vo vybíjanej.

Chlapci sa rozdelili do 4 tímov, kde hrali systémom každý s každým. Zápasy sa hrali paralelne na 2 ihriskách, takže chlapci si mohli prísť na svoje a dostali zabrať. Každý zápas trval 2x10 minút. Priebeh zápasov bol plynulý, zaujímavý a vyrovnaný, nechýbalo potrebné nasadenie a každý sa snažil. Po odohratí všetkých zápasov sa spravila tabuľka, podľa ktorej sa odohrali napínavé zápasy o 3. miesto a finále. Víťazným tímom môže byť len jeden, avšak pochvalu si samozrejme za svoj výkon zaslúži každý jeden tím. Okrem toho treba ešte osobitne vyzdvihnúť najlepšieho brankára, ktorým sa podľa očakávania stal Janko Makovický a najlepšieho strelca, ktorým sa tento rok stal Šimon Camber.

No a tu už je konečné poradie: 1. Tiger Team, 2. MC Team, 3. Neviem výber, 4. Arašidové banány

Dievčatá vyskladali 3 tímy. Zápasy sa odohrali systémom 2x každý s každým , pričom jeden zápas trval 15 minút. Dievčatá podali veľmi solídne výkony, lopta lietala zo strany na stranu, a počas zápasov ukazovali dievky svoju šikovnosť, pružnosť a aj presnosť. Pochváliť treba aj najlepšiu vybíjačku, ktorou sa tento rok stala najstaršia slečna od Dibdiakov. Hoci víťazom sa aj tu stal iba jeden tím, všetky dievčatá môžu byť na seba hrdé. Konečná tabuľka vyzerala takto: 1. Hľadá sa Dena, 2. Ešte neviem, 3. Ja neviem

Počas turnaja nechýbalo chutné občerstvenie v podobe hot dogu, ovocia či čaju od našich nádejných budúcich gazdiniek, do pozadia hrala hudba a svojou účasťou nás poctilo aj niekoľko divákov.

Na záver sláva víťazom a česť porazeným, ale hlavne všetkým zúčastneným ďakujem za príjemnú atmosféru, ktorá je dôležitejšia ako víťazstvo. Osobitne chcem poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhali pri príprave či samotnom priebehu turnaja. Tešíme sa na vás o rok. :)

typ akcie : športový deň
autor lnku: Dominik T.
dtum akcie: 24.03.2018
pretan: 996x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)