05.08.2020
Hortenzia
- - zajtra - -
Jozefína
Čas je to, čo najviac chceme, ale bohužiaľ to, čo najhoršie využívame.
..... W. Penn .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Futbalový turnaj

V jedno jesenné ráno 8.októbra, keď nás prebudili slnečné lúče, sme sa stretli na športovom ihrisku v Liskovej. Celý program tradičného športového podujatia sa začal o deviatej hodine, keď naši chlapci začali pomaly vybiehať zo šatní.

Chlapci sa rozdelili do 5 tímov a mohlo sa začať s prvými zápasmi. Hralo sa na dvoch ihriskách a góly padali počas 2x7 minútových zápasov. Tímy viedli naši najstarší animátori, no samozrejme ich dopĺňalo viacero mladých talentov.

Nechýbalo však ani občerstvenie v podobe hamburgerov, hranoliek i hudba v podaní DJ a komentátora Barči :). Naše dokonalé publikum dodávalo chlapcom veľmi veľa energie. Po ťažkých zápasoch sme sa na pravý obed začali blížiť ku koncu. Veľké finále odohrala skupinka animátorov proti takmer víťaznému tímu. Naši šikovní animátori však porazili chlapcov.

A tak sa teda celkovým víťazom tohto ročného futbalového turnaja stalo družstvo s názvom Salesao pod vedením Adam Rusnáčka. Najlepším brankárom celého futbalového turnaja sa stal Timotej Málik.

Na záver gratulujem všetkým víťazom a ďakujeme všetkým zúčastneným. Myslím, že sa nám futbalový turnaj vydaril a teším sa na ďalšie naše spoločné akcie!

typ akcie : futbal
autor lnku: Júlia Š.
dtum akcie: 08.10.2018
pretan: 702x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)