14.11.2019
Irma
- - zajtra - -
Leopold
Skúška, ktorá na vás dolieha, je iba ľudská. A Boh je verný. On vás nedovolí skúšať nad vaše sily, ale so skúškou dá aj schopnosť, aby ste mohli vydržať.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Miništrantský turnaj v Ružomberku

Začalo sa to celkom nevinne, ako každý deň. Prišiel za mnou náš pán farár – Stanko Culka a poprosil ma, či by som nechcel ísť s našimi miništrantmi na futbalový turnaj do Ružomberka. Slovo dalo slovo a tak sme začali zháňať hráčov. Bolo to dosť náročné hlavne pre veľký záujem. Museli sme trošku káder skresať.

No a tak sme vyrazili do Ružomberka na Základnú školu sv. Vincenta, kde sa turnaj odohral. Keď sme tam prišli, bola tam len jedna malá skupinka detí. Keď dorazili ďalší začal sa rýchly boj, avšak nie o loptu, ale o miesta v šatni. Po krátkej skoro hodinovej "ničnerobiacej prestávke" sme sa celý nedočkavý dozvedeli vyžrebovanie mužstiev a poradie zápasov, ako sme postrehli neboli tam len žiaci zo ZŠ, ale aj stredoškoláci. Čiže dosť ťažký súper pre žiakov ZŠ.

Boj to bol ťažký preťažký. V širšom výbere sme skončili na 3. mieste. Takže sme nepostúpili do boja o hlavné ceny, lebo ceny boli veľmi lákavé a určite chutné.

typ akcie : futbal
autor článku: neznámy
dátum akcie: 00.00.1999
prečítané: 1463x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)